×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. (8)

Foto - LETAFoto - LETA

“Tas nav amats, kas man būtu pie sirds, – man tas liekas noiets etaps. Bet man rūp Latvijas liktenis. Ja es redzētu, ka profilējas kāds cilvēks, kas apdraudētu Latvijas intereses un savos izteikumos stūrētu grāvī, tad es kaut vai ar galvu padusē ietu kaut ko darīt.” Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga žurnālā “Ir”

E.L.: “Cienījamiem politiķiem dotie semafora signāli ir nepārprotami. Latvijas laika mašīna tieši nule kā apstājusies stacijā “Kritiskais punkts”. Vaira Vīķe-Freiberga ir uz perona, gaida “zaļo”. Kāpēc viņai to nedod?”

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Tiesu sistēma virzās pareizā virzienā, un neredzu, kāpēc mēs nevarētu balsot par Ivaru Bičkoviču. Neticu, ka Andris Guļāns tagad gāzīs kalnus, un, visticamāk, mēs viņu neatbalstīsim.” ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis sarunā ar laikrakstu “Diena”

E.L.: “Savādi, ka Augusts nav pamanījis gadiem krātos nemazgātos pleķus uz sarkanajām tiesnešu mantijām, nav dzirdējis nepārtrauktās sūdzības par tiesu varas nesakārtotību kā no ārzemju investoriem, tā no vienkāršiem Latvijas pilsoņiem. Ja Augustam viss virzās pareizā virzienā, tad vēl savādāk, ka citas partijas nevērtē Bičkoviča darbu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vai tad Latvijas tiesa un likumdevējs ir “spējīgi”atrast kādu VDK aģentum, kurš būtu sadarbojies? Vai Godmanis ir sadarbojies? Tiesa esot lēmusi, ka nav sadarbojies. Bičkovičs – nav sadarbojies. Nav neviena. Tāds pieņemts likums, tā lemj tiesa, jo paši valda pār Laytviju un taisa sev labvēlīgu tiesu varu. Vai Kalnmeijers ir sadarbojies vai tiesājies ir vai nav sadarbojies. Nav tiesājies, nav sadarbojies. Bet visi viņi viens otru bīda amatos uz valsts un tiesu varas pārvaldi, kā vienots bloks.

  Prieks mums dzīvot šajā laimes zemē un pārvaldīt valsti joprojām.

 2. Kas valda pār Latviju? Atbildēt

  Viņa paša ievēlēšana amatā pirms septiņiem gadiem bija saistīta ar uzreiz diviem potenciāli skandalozi prettiesiskiem apstākļiem. Ka, pirmkārt, Latvijas Republikas pilsonību viņš 1994.gadā varētu būt ieguvis pretlikumīgi. Un, otrkārt, ka varētu būt bijis VDK aģents ar segvārdu «Raitis», kura kartiņa esot bēdīgi slavenajos «čekas maisos».

  Taču tiesas procesā 1995.gadā «nav gūti pierādījumi» par Bičkoviča sadarbību ar VDK. Un arī par viņa pilsonību tiesa savulaik nosprieda, ka 1994.gadā neesot bijis pamata tās reģistrēšanu anulēt kā nelikumīgu.

 3. FRIVAGARS BRIGMANIS. Atbildēt

  MAN TAA LIEK RUNAAT SEFS ,MAZAIS VENTSPILS PIDARINS,JO VINS GRIB SAVAAK VISUS SAVUS SVALUS VALDIIBAA,LAI VAREETU PATS IZSPRUKT SVEIKU AADU NO SODA UN VJADADZIIBAS GADIIJUMAA ,LATVIJU ATDOD KREMLA ,MAZAJAM KUCEENAM ,LJUTINAM.

 4. Čekas parazītam nav ko darīt atkal Rīgas pilī.

 5. Kam mums vajadzīga tāda Prezidente ar galvu padusē?!
  Vai tad ar strausu nepietiek?
  Kādreiz jau izteicās, ka šai vilciens aizgājis, yāpēc jau palikusi “uz perona”.

  • … Cilveks, kurs pieradijis savas spejas, specialas sferas, un kaut smagi kludijies dazkart sava naivitate un nezinasana, vai ari gruta situacija, var mainities – atceramies Raina vardus: ‘ … pastaves kas mainisies …’

   … Tomer, kaut pilnigi atbalstot VVF, velreizejai VP kandidatura jaatceras ka:

   1. VVF kadreiz pieprasija generalprokuratoram paskaidrojumus par tieslietu nesaprotamajiem virzieniem, bet nespeja piespiest tur izdarit izmainas – varbut sodien ir atbalsts vairak nacionali noskanota Valdibas koalicija vajadzigai reformai … tatad +

   … Varbut, VVF ari sodien apzinas un izlabos savu kludu Satversmes interpretacijas, jo vinas toreizeja politika bija parak patapiga ka Kremla ta ES komisaru spiedienam …

   2. Latvijas Republikas Satversmes 1. nodala Visparejie noteikumi 1., 2., 3., 4. tika vajinati ar vinas piekrisanu Abrenes nelikumigajai atdavinasanai – preteji nacionalas deputatu grupas protestiem Saeimas balsojuma !!!!! Vai VVF atbalstis NA un LRA ka ari patritisko V un ZZS dalas sis lietas velreizejai parskatei un iesaldesanai … +. – . ?

   3. Vinas izveles valsts valodas politika ir daleji atbildiga par latviskumam bistamo situaciju sodien Bezabrene – lai gan Referendumas vinas izglaba … Vai VVF piekritis NA izvirzitam reformam par obligatu valsts valodas ieviesanu valsts atbalstitas skolas .. +. -. ?

   4. VVF paregojas Putina agresiju un draudus Baltijas valstim … +++++ !

   5. Varbut, un beidzot, ari globalistu-kosmopolitanu elites biedrene spej nojaust un apjegt pieaugosos draudus cilvecei un civilizacijai no kadas amoralas Kremla varas grupas, kas celusies no selektivi morfetas komunistiskas ideologijas ir PASAULES MEROGA tik pat graujosa ABSOLUTI CILEVES PASTAVIBAI VAJADZIGAM SABIEDRIBAS STRUKTURAM UN EKOLOGIJAS DAZADIBAM ka vinu psu angazetais GLOBALISMS !!!

   JA TA BUTU … TAS ARI PALIDETU BEZABRENEI … TAD VARBUT TIESAM NAV LABAKS KANDIDATS LR, VP AMATAM, SAJA BRIDI … !!!!

  • Trāpīts desmitniekā

Draugiem Facebook Twitter Google+