×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Mūsu bijušais premjerministrs – jauns, labs – aizbrauca uz Briseli uz labu amatu. It kā mums jālepojas, bet kādu piemēru viņš rāda jaunajiem politiķiem? Viņi saka: “Kāda laba karjera – tikt uz Briseli.”” “Baltic International Bank” īpašnieks Valērijs Belokoņs (“Delfi”)

G. Š.: “Ekspremjeram Dombrovskim jāpiedāvā amats Rīgas pilī. Ar to trāpītu diviem zaķiem: tiktu pielikts punkts sāpīgajam kandidātu meklēšanas procesam un mājās atvilināts vērtīgs politiskais bēglis.”

 

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“”Rail Baltica” ir uzskatāms piemērs tam, kā tiek vadīta valsts. Argumentu nav, bet, tiklīdz lūdz tos likt galdā, tev pasaka: “Tu ko – tas ir ģeopolitiski svarīgi!” Un pļurkt! Vairāk neko nevajag, ērti – tas ir trumpja dūzis, kas sit visu!” Opozīcijas partijas “Saskaņa” Saeimas deputāts Ivars Zariņš (“NRA”)

G. Š.: “Šo trumpja dūzi mūsu valdošajiem piespēlējis neviens cits kā Putins un viņa partija. To pārtrumpot var vienīgi Krievijas agresīvās ārpolitikas maiņa, uz ko Zariņš, starp citu, partiju sadarbības ietvaros varētu mudināt partnerus Maskavā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tad ar vienu Zaķi,G.Š,vēl nepietiek? Aicināsim atpakaļ varbūt vēl arī Vilku?

  2. Vai mums tiešām būtu jālepojas ar viņa veikto valsts budžeta taupīšanu,samazinot pirmām kārtām pensijas,kas jau pirms tam bija tikai iztikas līmenī un pat niecīgo,desmit latu ģimenes valsts pabalstu? Vai mums būtu jālepojas ar viņa apsolīto,bet neizpildīto pilnīgo pāreju uz progresīvo ienākuma nodokli jau 2010.gadā? Varbūt mums būtu jālepojas ar algu griestu atcelšanu pašā krīzes laikā valdības padomniekiem,algu divkāršošanu valsts uzņēmumu valdēm,eiro ieviešanu,pretēji citām ES valstīm,bez referenduma?

  3. … Dombrovskim, ka ari Dzintaram janobriest, jo tie vel nespej piesist duri galda un pateikt ne, valsts un pamattautas nelabveliem, no savas redzes viedokla … gan jau nakamajas VP velesanas vares sacensties !

Draugiem Facebook Twitter Google+