×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

Kundze Raivim arī simpātiska. Egila Līcīša replikas (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs (no kreisās) apdāvina žurnālistu, grāmatas autoru Egilu Līcīti grāmatas "Feļetoni" atvēršanas svētkos.

“Ministrs ir politiķis tikpat nepārprotami kā pediatrs ir ārsts, futbolists ir sportists vai matrozis ir jūrnieks.”
 (Artis Kampars, “Vienotības” ģenerālsekretārs interneta tīklā “Twiter”)

E.L.: “Ārsts ir izglītots, sportists – uztrenēts, matrozis – jūras slimību pārcietis, savukārt Latvijā dažkārt ne zinātne, ne statistika, ne socioloģija nezina izskaidrojumu, kāpēc vienu otru subjektu ieceļ par ministru.”

Lusis_DB_3

“Raivis Dzintars noteikti būs Valsts prezidents. Neizbēgami.”
 (Aigars Lūsis, Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs žurnālā “Playboy”)

E.L.: “Nu tad ar Dievpalīgu. Kundze Raivim arī simpātiska.”

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Švaki Līcīša švepsti, kuri pretendē uz gudru domu un asu prātu…
  It kā uztrenēts sportists nevarētu būt izglītots, it kā izglītots nevarētu būt uztrenēts, piedevām ne visiem matrožiem piemetas jūras slimība un it kā tie, kas nav matroži, nebūtu slimojuši ar jūras slimību…
  Acīmredzams netalantīgums, kas no vispārzināmā mēģina izspiest kaut ko sevišķu, bet sanāk vien savas muļķības tiraža…

 2. Ko dod simpātiska kundze, ja Raivim Dzintaram nav pamatīgu zināšanu un trūkst sapratnes ļoti daudzās lietās?! Dzintaram ir tikai bakalaura grāds politoloģijā – tās tādas tehnikuma zināšanas un bez maģistra grāda nav nopietni ņemams vērā. Un vienīgais, kur viņš var izpausties, ir daži vēstures (okupācija, 1934.gada 15.maijs, 16.marts), valodas un Ulmaņa slavināšanas jautājumi. Tādās lietās kā ekonomika un tautsaimniecība, kultūra, aizsardzība, satiksme, lauksaimniecība, mežsaimniecība – Dzintars ir diletants un nepraša.

 3. Nu, Egīl, vai sen jau met aci uz Raivja sievu????

 4. dazi lemumi rezultejas pret latviesu tautu,to gan var labot. lai raivim veicas ar gudrakiem un talredzigiem lemumiem.

 5. Es visā nopietnībā domāju,ka Dzintara kungs būtu ļoti piemērots kandidāts.un arī viņa kundze būtu visiem tīkama Pirmā dāma.Lai Dievs dod!

  • ušakovs,kabanovs ,elksiņš,berziņš,urbanovičs,lindermans,pliners,ždanoka ,rubiks ,šķēle,kalvītis,arī bijušais un esošais zooprezidents un daudzi ,daudzi citi būs kategoriski pret Raivja kandidatūru.Piemirsu pieminēt vēl šleseru,kas nesen zvērēja nacionāļus pat iznīcināt.Tātad ,, demokrātiskais,,vairākums ir pret un lielākai tūdaliņu daļai tas ir galīgi vienalga.

 6. Dzintars būtu labākais prezidents , jo pašlaik neviena citu no deputātiem labāku neredzu . Vismaz pirmo reizi kads pēc K Ulmaņa sāks domat pat latvju tautu .Par iepriekšējiem ir liels kauns no kuras bedres tie mūsu tautas nīdēji ir tikuši izvilkti

  • Neesmu politiķis un populārs plašas masās, bet, salīdzinot ar Raivi Dzintaru, esmu lielāks patriots un vairāk domāju par latviešu tautu, un procentuāli vairāk darbojos latviešu tautas labā.

 7. Kas tas par murgojumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+