×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Foto - LETAFoto - LETA

“Mērķis ir, lai no šīs institūcijas visi procesa dalībnieki “raustās”, zinot, ka galā sēž “cerbers” un ka viņš pieņems lielveikalu, skolu, koncertzāli, nevis tie, kas izsniedz būvatļaujas. Tas ir fundamentāls lauziens sistēmā. 
Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā

I. B.: “Kaut arī viņam bija trīs galvas, Cerbers laida iekšā visus. Viņš mirušās dvēseles nelaida no pazemes valstības ārā. Tātad cerbers būvēt ļaus, bet liks nojaukt, ja nepatiks? Tas tiešām būtu fundamentāls lauziens, kas sabrucinātu līdzšinējo “savējo” jumtu. Ja vien Būvniecības kontroles birojs pats nekļūs par tādu…”

Putins_AFP_MIKHAIL_METZEL_3

“Es vēlos, lai jūs pievērstu īpašu uzmanību infrastruktūras un militāro vienību izvietošanai Arktikā. /../ Nākamgad mums ir jānoslēdz darbs pie jaunu lielu vienību un militāro divīziju izveides Arktikā, un šīs vienības pastāvīgi atrastos kaujas gatavībā.”

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien Aizsardzības ministrijas sanāksmē

I. B.: “Kur tik apdraudējumu nesaskata “mazā” paranoiskā Krievija! Vai tiešām, turpinoties globālajai sasilšanai, svarīgi kontrolēt aukstuma ieročus? Droši vien nākamajai paaudzei kartēs Krievijai jau būs iezīmēta kopīga robeža ar Kanādu un Dāniju.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+