×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
2. oktobris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Lindas Rasas replikas (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Tā ir klajas nekompetences un nekonsekvences spilgta ilustrācija, un to nevar saukt citādi kā par kaitniecisku ideju.” (LETA, 3. sept.) “”Lattelecom” būs jāapsver darbinieku skaita samazinājums, pakalpojumu cenu celšana vai peļņas pārskatīšana.” (LETA, 9. sept.) “Ceru, ka šis muļķīgais nodoklis netikts pieņemts, pretējā gadījumā tas tiks apstrīdēts Satversmes tiesā.” (LTV, 23. sept.) “Latvija globālajā konkurētspējas indeksā noslīd uz 44. vietu. Solidaritātes nodoklis, protams, vēl visu pasliktinās.” (“Twitter”, 30. sept.) “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis par valdības iecerēto solidaritātes nodokli minētajos un vēl daudzos citos medijos.

L. R.: “Es jūtu, ka drīz būs kārtējais turpinājums dokumentālajām filmām “Vai viegli būt jaunam?”, “Vai viegli būt…? Pēc 10 gadiem”, “Vai viegli…? Pēc 20 gadiem”. Nosaukums būs “Vai viegli būt Gulbim? Pēc 30 gadiem”. Atcerēsimies, ka 1987. gadā filmā toreizējais vidusskolnieks Juris Gulbis par savām vērtībām nākotnē nosauca sievu, interesantu darbu un daudz naudas. Cerams, Gulbja kungs atceras arī šo pirms 28 gadiem paša teikto: “Cilvēkam jābūt pārtikušam, bet ne pārāk. Lai viņam mazliet pietrūktu, lai būtu pēc kā tiekties.””

 

 

Mengelsone_5“Ar tā dēvēto solidaritātes nodokli mēs pasakām, ka tiešām nav jēgas maksāt! [..] Runa ir par 4000 eiro bruto algu, kas uz rokas ir ap 2000.” Latvijas Darba devēju konfederācijas vadītāja Līga Meņģelsone, kritizējot valdības nodokļu politiku (“NRA”).

L. R.: “Ja ir šādas rēķināšanas vai arī mānīšanās prasmes (no 4000 eiro algas uz rokas patiesībā iznāk ap 2800 eiro), vai valdība var uzticēties šī sociālā partnera, kas runā uzņēmēju vārdā, visam pārējam teiktajam?”

 

 

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Uzskatu, ka dzejnieks literārai pašizteiksmei var izmantot jebkādas metodes. Taču tas nenozīmē, ka jebkurš dzejas darbs jāuzdod analizēt bērniem mācību stundā.” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, uzdodot pārbaudīt, kādi mācību materiāli tiek izmantoti Rīgas skolās (riga.lv)

L. R.: “Laikam uz Marsa drīzāk atradīs dzīvas būtnes vai slotaskātam lapas sāks plaukt, nekā sagaidīsim, kad citi skolotāji solidarizēsies ar Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāju Iveta Ratinīku, streikos, piketēs vai vismaz rakstīs atklātas vēstules, aizstāvot skolotāju profesionālo prasmi un tiesības spriest par mācību metodēm. Toties zinām – protesti par algām būs!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Interesanti gan, paliks uz rokām tikai 2000 EUR, ak nabadziņi, ko nu darīs, patiešām bada maize, bet ja pensionāram no 241 Eurika atvelk nodokli, tas ir normali, vai ne? Un tie nedrīkst ne iepīkstēties, jo ir no cita gasimta, tātad iznīdējami kā šķira.
    Vai rakstītājam ir kaut mazliet kauns par to, ko raksta, vai nebija mājās kad kaunu dalīja????

  2. Par Gulbi – precīzi. Turklāt viņam vēl Sātana advokāts uz pleca piemeties, kas saka: krievu propagandas TV ir jāpārdod, latviešiem par to jāmaksā, jo tas ir – just business. Par darba devēju konfederācijas vadoni: merkantilisma apogeja. Nevis par valsti domā, par nodokļu sistēmu, bet par merkantilu biznesmeņu personīgajām kabatām. Par spaļčiku Ušakovu vispār nav vērts runāt.

    • katrs vārds desmitniekā ! Diemžēl ! Alkatība patoloģiska.
      Ja vēl būtu sākuši no nulles… PŖIHVATIZĒJA un tagad rullē.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Vajag darbinieku!

Latvijas galvenais izaicinājums nodarbinātības jomā vairs nav bezdarbs, bet gan kvalificēta darbaspēka trūkums, ceturtdien konferences “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt” atklāšanā sacīja labklājības ministrs Jānis Reirs, ziņo LETA. Ministrs arī norādīja, ka darba tirgū ne mazāk svarīgas ir darbinieka vajadzības, tostarp finansiāls nodrošinājums, veselībai un drošībai atbilstoša vide, emocionāls gandarījums, kā arī izaugsmes iespējas.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+