Foto – Timurs Subhankulovs

STARPSAUCIENI. Lindas Rasas replikas 3

“Tā ir klajas nekompetences un nekonsekvences spilgta ilustrācija, un to nevar saukt citādi kā par kaitniecisku ideju.” (LETA, 3. sept.) “”Lattelecom” būs jāapsver darbinieku skaita samazinājums, pakalpojumu cenu celšana vai peļņas pārskatīšana.” (LETA, 9. sept.) “Ceru, ka šis muļķīgais nodoklis netikts pieņemts, pretējā gadījumā tas tiks apstrīdēts Satversmes tiesā.” (LTV, 23. sept.) “Latvija globālajā konkurētspējas indeksā noslīd uz 44. vietu. Solidaritātes nodoklis, protams, vēl visu pasliktinās.” (“Twitter”, 30. sept.) “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis par valdības iecerēto solidaritātes nodokli minētajos un vēl daudzos citos medijos.

Reklāma
Reklāma
Krimināls
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
TV24
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
Lasīt citas ziņas

L. R.: “Es jūtu, ka drīz būs kārtējais turpinājums dokumentālajām filmām “Vai viegli būt jaunam?”, “Vai viegli būt…? Pēc 10 gadiem”, “Vai viegli…? Pēc 20 gadiem”. Nosaukums būs “Vai viegli būt Gulbim? Pēc 30 gadiem”. Atcerēsimies, ka 1987. gadā filmā toreizējais vidusskolnieks Juris Gulbis par savām vērtībām nākotnē nosauca sievu, interesantu darbu un daudz naudas. Cerams, Gulbja kungs atceras arī šo pirms 28 gadiem paša teikto: “Cilvēkam jābūt pārtikušam, bet ne pārāk. Lai viņam mazliet pietrūktu, lai būtu pēc kā tiekties.””

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ar tā dēvēto solidaritātes nodokli mēs pasakām, ka tiešām nav jēgas maksāt! [..] Runa ir par 4000 eiro bruto algu, kas uz rokas ir ap 2000.” Latvijas Darba devēju konfederācijas vadītāja Līga Meņģelsone, kritizējot valdības nodokļu politiku (“NRA”).

L. R.: “Ja ir šādas rēķināšanas vai arī mānīšanās prasmes (no 4000 eiro algas uz rokas patiesībā iznāk ap 2800 eiro), vai valdība var uzticēties šī sociālā partnera, kas runā uzņēmēju vārdā, visam pārējam teiktajam?”

Foto – Timurs Subhankulovs

“Uzskatu, ka dzejnieks literārai pašizteiksmei var izmantot jebkādas metodes. Taču tas nenozīmē, ka jebkurš dzejas darbs jāuzdod analizēt bērniem mācību stundā.” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, uzdodot pārbaudīt, kādi mācību materiāli tiek izmantoti Rīgas skolās (riga.lv)

L. R.: “Laikam uz Marsa drīzāk atradīs dzīvas būtnes vai slotaskātam lapas sāks plaukt, nekā sagaidīsim, kad citi skolotāji solidarizēsies ar Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāju Iveta Ratinīku, streikos, piketēs vai vismaz rakstīs atklātas vēstules, aizstāvot skolotāju profesionālo prasmi un tiesības spriest par mācību metodēm. Toties zinām – protesti par algām būs!”