Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
2. oktobris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Lindas Rasas replikas (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Tā ir klajas nekompetences un nekonsekvences spilgta ilustrācija, un to nevar saukt citādi kā par kaitniecisku ideju.” (LETA, 3. sept.) “”Lattelecom” būs jāapsver darbinieku skaita samazinājums, pakalpojumu cenu celšana vai peļņas pārskatīšana.” (LETA, 9. sept.) “Ceru, ka šis muļķīgais nodoklis netikts pieņemts, pretējā gadījumā tas tiks apstrīdēts Satversmes tiesā.” (LTV, 23. sept.) “Latvija globālajā konkurētspējas indeksā noslīd uz 44. vietu. Solidaritātes nodoklis, protams, vēl visu pasliktinās.” (“Twitter”, 30. sept.) “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis par valdības iecerēto solidaritātes nodokli minētajos un vēl daudzos citos medijos.

L. R.: “Es jūtu, ka drīz būs kārtējais turpinājums dokumentālajām filmām “Vai viegli būt jaunam?”, “Vai viegli būt…? Pēc 10 gadiem”, “Vai viegli…? Pēc 20 gadiem”. Nosaukums būs “Vai viegli būt Gulbim? Pēc 30 gadiem”. Atcerēsimies, ka 1987. gadā filmā toreizējais vidusskolnieks Juris Gulbis par savām vērtībām nākotnē nosauca sievu, interesantu darbu un daudz naudas. Cerams, Gulbja kungs atceras arī šo pirms 28 gadiem paša teikto: “Cilvēkam jābūt pārtikušam, bet ne pārāk. Lai viņam mazliet pietrūktu, lai būtu pēc kā tiekties.””

 

 

Mengelsone_5“Ar tā dēvēto solidaritātes nodokli mēs pasakām, ka tiešām nav jēgas maksāt! [..] Runa ir par 4000 eiro bruto algu, kas uz rokas ir ap 2000.” Latvijas Darba devēju konfederācijas vadītāja Līga Meņģelsone, kritizējot valdības nodokļu politiku (“NRA”).

L. R.: “Ja ir šādas rēķināšanas vai arī mānīšanās prasmes (no 4000 eiro algas uz rokas patiesībā iznāk ap 2800 eiro), vai valdība var uzticēties šī sociālā partnera, kas runā uzņēmēju vārdā, visam pārējam teiktajam?”

 

 

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Uzskatu, ka dzejnieks literārai pašizteiksmei var izmantot jebkādas metodes. Taču tas nenozīmē, ka jebkurš dzejas darbs jāuzdod analizēt bērniem mācību stundā.” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, uzdodot pārbaudīt, kādi mācību materiāli tiek izmantoti Rīgas skolās (riga.lv)

L. R.: “Laikam uz Marsa drīzāk atradīs dzīvas būtnes vai slotaskātam lapas sāks plaukt, nekā sagaidīsim, kad citi skolotāji solidarizēsies ar Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāju Iveta Ratinīku, streikos, piketēs vai vismaz rakstīs atklātas vēstules, aizstāvot skolotāju profesionālo prasmi un tiesības spriest par mācību metodēm. Toties zinām – protesti par algām būs!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Interesanti gan, paliks uz rokām tikai 2000 EUR, ak nabadziņi, ko nu darīs, patiešām bada maize, bet ja pensionāram no 241 Eurika atvelk nodokli, tas ir normali, vai ne? Un tie nedrīkst ne iepīkstēties, jo ir no cita gasimta, tātad iznīdējami kā šķira.
    Vai rakstītājam ir kaut mazliet kauns par to, ko raksta, vai nebija mājās kad kaunu dalīja????

  2. Par Gulbi – precīzi. Turklāt viņam vēl Sātana advokāts uz pleca piemeties, kas saka: krievu propagandas TV ir jāpārdod, latviešiem par to jāmaksā, jo tas ir – just business. Par darba devēju konfederācijas vadoni: merkantilisma apogeja. Nevis par valsti domā, par nodokļu sistēmu, bet par merkantilu biznesmeņu personīgajām kabatām. Par spaļčiku Ušakovu vispār nav vērts runāt.

    • katrs vārds desmitniekā ! Diemžēl ! Alkatība patoloģiska.
      Ja vēl būtu sākuši no nulles… PŖIHVATIZĒJA un tagad rullē.

Roberts Zīle: Nedrīkstam palikt vienaldzīgi (13)Katalonijas centieni iegūt neatkarību no Spānijas izraisījuši pretrunīgu reakciju Eiropā: vieni atbalsta kataloņu tiesības uz pašnoteikšanos, bet citi uzskata, ka Katalonijas atšķelšanās radīs bīstamu precedentu un uzkurinās separātisma tendences.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lēnām un prātīgi. Ka tik kaut kas nenotiek…

Pārejai uz izglītību tikai latviešu valodā jānotiek pakāpeniski – šādu viedokli trešdien žurnālistiem paudis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, komentējot ieceri pēc trim gadiem vidusskolās visus vispārizglītojošos priekšmetus mācīt tikai valsts valodā, par ko paziņojis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Valsts prezidents teicis, ka ir jādomā, kā un ko labāk darīt, lai risinātu šo jautājumu, ziņo LETA. Izglītības un zinātnes ministrijai ir dots uzdevums sagatavot informatīvo ziņojumu, kurā tiks precīzi aprakstīts, kādā veidā šo jautājumu varētu risināt. “Kad būs šis ziņojums, tad arī varēs sniegt vērtējumu, bet pašreizējā situācijā tā vēl ir tikai ideja, kas tiek apspriesta,” piebilda Vējonis.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Laima Geikina: Vai mēs vēlamies pārmaiņas izglītībā? (15)"Kurš no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!" (Jņ 8:7)
Draugiem Facebook Twitter Google+