×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. februāris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Duklavs_Leta_Edijs_Palens_3

“Šobrīd nav pamata uz robežas ar Lietuvu Āfrikas cūku mēra dēļ ieviest ārkārtas stāvokli vai vēl kādus bargus pasākumus.”
 Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) otrdien intervijā Latvijas Radio

I. B.: “Latvijā paredzēts izšaut 75% mežacūku. Ko zemnieki, savus laukus sargādami, nepanāca ar Medību likuma grozījumiem, to tagad izdarīs bailēs no cūku mēra. Kur nevarēs mednieki, tur pēc starta Sočos palīgā būs jāsauc biatlonisti, jo par mežacūku izšaušanu viņi no valsts varēs saņemt vairāk nekā par startu olimpiskajās spēlēs.”

Matiss_leta_Ieva_Luka_3

“Ja maršrutā iekļauj gan Viļņu, gan Kauņu, tad maršruts izliecas zigzagā un tādā gadījumā “Rail Baltica” kā ātrgaitas maršruts zaudē jēgu.”
 Satiksmes ministrs Anrijs Matīss otrdien LTV1 raidījumā “Rīta Panorāma” par Lietuvas jauno prasību līnijā iekļaut galvaspilsētu

I. B.: “Kaimiņi lietuvieši zigzaga domāšanu demonstrē ik pa laikam. Vispirms viņi nacionāla dzelzceļa nodošanu ārvalstu uzņēmuma kontrolē uzskatīja par antikonstitucionālu. Tad pēkšņi septembrī no Kauņas sāka likt trešo sliedi starp abām platajām. Tikai tagad atklāja jauno galvaspilsētu Viļņu?”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+