×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

“Nu neder tantuks par premjeru, viņa ir tehnokrātiska ierēdne līdz kaulam. Kas dzimis rāpot, nevar lidot! Onka un tantuks vadīs valsti.”
 Žurnālists Didzis Melbiksis savā “twitter” kontā

I. B.: “Nevajag lidot. Lai raķetes un krāni strādā lidostā. Labāk jaudīgs darba traktoriņš, kurš zina ko un cik dziļi art. Pats galvenais – kāpēc. Lai arī nebūs Merkele. Derēs, ja būs Halonena.”

 

 

 

Zimants_DB_3

“Patlaban strādājam pie inovatīvu un veselīgu, uz šokolādes bāzes veidotu produktu izstrādes. To veselīgums būs zinātniski pierādīts, pie tā patlaban strādā eksperti, un mums būs vajadzīgi vēl apmēram četri mēneši, lai jaunos produktus piedāvātu tirgum.”
 SIA “Pure Chocolate” valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants pirmdien par sadarbību ar kardiologu Andreju Ērgli

I. B.: “Beidzot bērnības sapnis – garšīgas zāles – būs piepildījies. Kardioloģiskās tabletes – remantadīns šokolādes glazūrā. “Prozit” konfektes ar korvalola pildījumu. Šokolādes valerona torte! Mmmm!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pacieties! Viņai būs tāds kampiens, ka pauti sarausies. Lauku tantuks māk tā pateikt, ka tu zoniņ ielīdīsi ar visām četrām zem velēnām! Laimdota, paņemiet tos Rīgas MULDOŅAS PIE DZIESMAS, TĀ PAMATĪGI, LĪDZ KAULAM, JO TĀLĀK JAU NAV KO VAZĀTIES!

  2. Tā jau ir neaudzinātības izpausme, vienpusīgs un virspusīgs bezargumentu vērtējums. Nav gan vecie speciālisti (nedomāju štata partijniekus) jāsēdina ragaviņās un jāvelk uz mežu. Ne vienu vien pārsteidzīgu un nepieredzējušu augstprāti, kuru trumpis viņiem pašiem šķiet jaunie gadi, viņi izvilkuši no dubļiem un iemācījuši atrast graudus…

  3. Domāju, ka žurnālistam pietiekoši laba izglītiba. lai savus secinājumus izanalizētu civilizēti!!! Viņš tās stulbās vientiešu frāzes par tantukiem un onkulīšiem varētu adresēt savām tantēm un saviem onkuļiem no vecāku puses, kuri arī TĀDI IR PĒC BŪTĪBAS. Nav aiz kalniem viņa paša gadi onkulīša statusā!!! Mēs taču visi novecojam?! Džīve ir PĀRĀK ĪSA, lai bārstītos ar šajā situācijā nekonsekventiem vārdiem. Būšu nepieklājīgs un teikšu: lūdzu iemācieties toleranci! Kontrolējiet savu uzvedību (atceros radio pārraidi ar Melnbikša piedalīsanos) – KUR, KAD, AR KO un KĀ JŪS RUNĀJAT; NEBĀZIETIES STARPĀ PĀRĒJIEM UZAICINĀTIEM uz raidijumu cilvēkiem un NEPĀRKLIRDZIET VIŅUS RUNĀŠANAS BRĪDĪ!? Jūs ievēros BEZ visām šīm perepētijām un tad arī cienīs. Varat ņirgt par sacīto, tāpat ne sliktāk protu ŅIRGT ARĪ ES!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+