×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (4)

Foto - LETAFoto - LETA

“Atšķirībā no daudzām citām valstīm Latvija atrodas diezgan labā situācijā saistībā ar tās valsts iestāžu, uzņēmumu un mājsaimniecību parāda slogu.”
 Finanšu ministrs Andris Vilks (“Vienotība”) pirmdien domnīcas «Eurofi» un Grieķijas prezidentūras ES seminārā Atēnās.

I.B.: “Nieka miljarda parādiņu atdevām, miljardu atkal aizņemsimies. Tas ir labi. No baņķieru viedokļa. Tomēr finanšu ministram vajadzētu nevis mierināt, bet atgādināt mums visiem, ka 40% no gadā nopelnītā būtu jāatdod, lai patiešām mēs būtu “labā situācijā”.”

Zuzena_Leta_Edijs_Palens_3“Līdz šim “Lattelecom” nav noslēdzis jaunu līgumu ar TV3, un tas nozīmē, ka “Lattelecom” nav tiesību pārraidīt kanālu TV3 interaktīvajā televīzijā no 2. aprīļa.”
 Baiba Zūzena, mediju grupas “Modern Times Group” (MTG) TV un radio vadītāja Latvijā

I.B.: “Jautājums skatītājiem “Vai Zenta saiesies ar Induli?” TV seriālā “Ugunsgrēks” tiek nomainīts ar jautājumu: “Vai TV3 salīgs ar “Lattelecom”?”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Na v vēl atdots “citiem mērķiem” novirzītais sociālā budžeta miljards,bet Latvija jau finansiāli palīdzēs Āfrikas,Karību jūras un Klusā okeāna valstīm! “Valdība šodien nolēma atbalstīt Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu noslēgto vienošanos sniegt finansiālo palīdzību Āfrikas,Karību jūras un Klusā okeāna valstīm (ĀKK) 35 423 567 eiro (24 895 824 latu) apmērā.Minētais nolīgums parakstīts 2013.gada 26.jūnijā Briselē. Sk.”Latvija finansiāli palīdzēs Āfrikai,Karību jūras un Klusā okeāna valstīm”,nra.lv,5.novembris 2013,Ziņu aģentūra LETA. Sabiedrība par to tiek informēta gandrīz pēc pieciem mēnešiem!

  2. “NEESMU tik BAGĀTS, LAI IEPIRKTOS LATVIJĀ”!!!???????? Brīnumaini PRECĪZS secinājums!!! Vai nav jauka un pasaina valsts tā LATVIJA!??? Ko citur Eiropā un pasaulē nevar dabūt gatavu, TAS JAU KURO GADU NOTIEK PIE MUMS UN MĒS ACIS NEMIKŠĶINOT MAKSĀJAM RAGĀ… VAI ilgi tā turpināsim salīdzinoši ar citām Eiropas valstīm, kuras tikai aizņemas un aizņemas miljardus,( tas gan nenozīmē, ka mums arī būtu jāturpina aizņemties!?), nesamazinot savu tautu iedzīvotāju tēriņus ne krīzes, ne citos apstākļos, bet RŪPĒJAS PAR SAVU TAUTU materiālo nodrošinājumu??? Tur pat mūsējie aizbraucēji pelna daudz lielāku atalgojumu nekā LATVIJĀ!!! KUR LOĢIKA???

Draugiem Facebook Twitter Google+