×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Ivara Bušmaņa replikas (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Krievijas armijas karavīri, visticamāk, netiks ievesti Austrumukrainā, jo Maskava savus mērķus šajā reģionā varētu sasniegt, izmantojot prokrieviskos grupējumus.”
 Ģenerālis Filips Marks Brīdlovs, 
NATO spēku virspavēlnieks Eiropā

I. B.: “21. gadsimta karā, lai iekarotu teritoriju, vairs necīnās par miesu, bet par prātiem. Pat ne prātiem, bet tā brīža emocijām. Tur, citur un var būt pat te augļus var plūkt tie, kas iedēstījuši kulturālas sēkliņas ar šoviem, ziņu mērcēm un svešpatriotiskām filmām. Šīs sēkliņas ir ģenētiski modificētas, invazīvas un mazina patstāvīgu domāšanu un pretestību.”

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Mūsu ienaidnieki ir stingri apņēmušies veikt asimilāciju līdz pēdējam nelatvietim, neielaižoties ar mums pārrunās. Saprotot to, ka mums ir darīšana ar ienaidniekiem, mums ir ievērojami vieglāk izvēlēties. Viss kļūst ļoti vienkārši – vai nu mēs panāksim savu, vai arī Latvija kļūs russenfrai (brīva no krieviem).”
 Iļja Kozirevs, portālā rodina.lv, 
aicinot uz krievu maršu 9. maijā

I. B.: “Valsts nacionālās iztīrīšanas plānus neatrodu ne valdības deklarācijā, ne arī koalīcijas nacionālā spārna nodomos. Acīmredzot Kozireva kārts ir uzmutuļot emocijas, ar ko pūli valdīt. Bet, ja jau ienaidnieks ir pasludināts, tad jau Kozirevs pašnosaucies par pretvalstisku elementu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet ko darīsim ar šiem pretvalstiskajiem elementiem? Kur nonāksim ar šādu valdību, nacionālo koalīciju? Mazspējīgā Latvija, jo visi likumi rakstīti “vilku integrācijai aitu barā”.Acīmredzami, ka krievi izmanto un veikli spēlējas ar latvisko flirtēšanu.Un viņu mērķis NAV mūžīga kaut kādas sobačajas Latvijas pastāvēšana.Varbūt beidzot kāds sāks saprast, jeb gaidīsim kamēr arī pa Latviju varas bezdarbības dēļ sāks staigāt nepilsoņu pašaizsardzības vienības? Un konflikts briest,neskatoties uz latviešu pazemīgo klanīšanos

Draugiem Facebook Twitter Google+