×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Gabriel_AFP_JOHN_MACDOUGALL_3

“Eiropas Savienība ir daļēji atbildīga par Ukrainas krīzi, jo tā sākotnēji radījusi Kijevā iespaidu, ka tai ir jāizvēlas starp Krieviju un ES.”
 Zigmārs Gabriels, Vācijas vicekanclers, sociāldemokrātu līderis, pagājušonedēļ

I. B.: “Biju liecinieks šai “kļūdai”. Tā tika tiražēta Viļņā, Austrumu partnerības samita laikā. Tik tiešām – mūsu kaimiņiem tika plaši skaidrots, ka nevar būt vienlaikus divās savienībās – NVS Muitas ūnijā ar ES brīvās tirdzniecības līgumu kabatā. Nevar jau arī. Citādi Krievijas preces caur Ukrainu pa tiešo uz ES bez muitas varētu pārdot. Un otrādi. Tad nebūtu jēgas savienībām.”

Solks_leta_Evija_Trifanova_3“Varu droši apgalvot, ka visi Latvijā ražotie produkti ir ražoti tikai un vienīgi no īsta piena. Pirmkārt, tāpēc ka Latvijā piena pietiek. Otrkārt, man daudzi teikuši: “Ko tu tur, tāpat no pulvera ražo un ūdeni pielej!” Tā nav taisnība! Nekas tamlīdzīgs nenotiek!”
 Jānis Šolks, Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības valdes priekšsēdētājs, vakar “Latvijas Radio 1”

I. B.: “Nepārzināt nozari, Šolka kungs! Palasiet vakardienas “Latvijas Avīzi”, kurā virkne jūsu biedru (Rīgas Piena kombināts, “Limbažu piens” u. c.) atzinuši, ka daļai produktu izmanto no Vācijas vesto iebiezināto vājpienu, kas ir “pulveris pusceļā”.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+