×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
28. maijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

“Lielais vēlētāju atbalsts “Vienotībai” Eiropas Parlamenta vēlēšanās un Dombrovskim kā saraksta līderim ir vēl viens papildu arguments par labu viņa kandidatūrai.”
 Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“V”) pirmdien par ekspremjera virzīšanu eirokomisāra amatam

“Tā ir politiskā krāpšana – no vēlētājiem saņemt mandātu strādāšanai EP, kad to nemaz nav grasījies darīt. “Uzmeta” jau otrajā dienā pēc vēlēšanām. Tieši tāpat kā Broka rīdziniekus, uz ko viņas vēlētāji norādīja ar strīpojumiem.

Barnje_AFP_GEORGES_GOBET_3“Eiropai nepieciešama Enerģijas savienība, lai nodrošinātu tās neatkarību un konkurētspēju.” 
ES iekšējā tirgus un pakalpojumu komisārs Mišels Barnjē.

I. B.: “Beidzot arī Eiropas Savienības vadība sāk runāt par Enerģijas savienību! ES tradicionālā pieeja krīzes risinājumiem ir slimības ārstēšana, kad tā ir priekšpēdējā attīstības stadijā. Gaidu, kā tas atspoguļosies šodien publiskotajā ES Enerģētikas drošības stratēģijā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Uzmeta pat divas reizes gadā! Atbildēt

    Divreiz uzmeta jau 2009.gadā-1.jūnijā,kad Valsts prezidentam apgalvoja,ka pensijas aiztiktas netiks un 9.jūlijā,kad solīja jau ar nākamo gadu pilnībā pāriet uz progresīvo ienākuma nodokli!

  2. Papildu arguments Atbildēt

    “Latvijā,salīdzinājumā ar citām ES dalībvalstīm ir otrs augstākais materiālās nenodrošinātības un dziļas materiālās nenodrošinātības rādītājs,kas norāda uz lielu iedzīvotāju īpatsvaru,kuri nespēj norēķināties par komunālajiem maksājumiem,uzturēt siltu mājokli un ēst pilnvērtīgu pārtiku,nerunājot par iespējām segt neparedzētus izdevumus un reizi gadā vienu nedēļu atpūsties ārpus mājas.”
    Informatīvais ziņojums.Priekšlikumi sociālās drošības sistēmas pilnveidošanai. Labklājības ministrija.2013.

Draugiem Facebook Twitter Google+