×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. jūnijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (4)

Foto - LETAFoto - LETA

“Nebūtu loģiski, ja no Ventspils ostas paņemtu nodevu un sāktu Latgalē remontēt ceļus. Tur, kur šī nauda tiek pelnīta, tā arī ir jāiegulda, lai radītu iespējas pelnīt vēl vairāk.”
 Satiksmes ministrs Anrijs Matīss intervijā “Baltic Business Service”

I.B.: “Ja rīkojas pēc ministra teiktā, zūd nodevas jēga. Pēc šīs loģikas nevajadzētu iekasēt ienākuma nodokli no strādājošajiem un maksāt pabalstus darbnespējīgajiem, bet labāk darbiniekiem apmaksāt brīvpusdienas. Jāatgādina, ka sākotnējā iecere bija šo nodevas naudu novirzīt ceļu labošanai, kas ir ministra Matīsa prioritāte nr.1.”

 

Eglite_Leta“Latvijas iedzīvotāju skaits nebūt nav lielākā valsts problēma, – nelaime ir sastāvā.”
 Latvijas Zinātņu akadēmijas locekle Pārsla Eglīte aģentūrai LETA

I.B.: “Kaut arī viņa domāja jauno un veco proporcijas, man šķiet, ka raudošo un dzīvespriecīgo, darbuzņēmīgo un palīdzību gaidošo īpatsvars ir vēl būtiskāks.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Aizbrauc vairāk krievi nekā latvieši, tāpēc latviešu skaits valstī lēni, tomēr pieaug. Skaties CSP datus!
    Matīss ir vienas dienas saimnieks, tāpēc arī tā runā. Žēl, ka mums nav tautsaimnieku-ministru.

  2. Nav noslēpums, ka visas mūsu ostas pilsētas, tostarp Vedntspils, dod lielu daļu no valsts IKP dažādu nodokļu veidā un citos pakārtotos veidos, tāpēc vēl vienas atsevišķas nodevas uzlikšana bija tuvredzīga rīcība.

  3. NU,NU!!!!!!!!!!!!!!!! Atbildēt

    I.Bušmaņa replikas ir interesantas, taču attiecībā uz A.Matīsa un P.Eglītes izteikto domu esmu ar viņiem VIENISPRĀTIS!!! KĀPĒC? 1) Kurzemē ceļi un tilti ir katastrofālā stāvoklī, 2) NELAIME tiešām ir valsts iedžvotaju sastāva proprocijās, jo KURI tad izbrauc uz dzīvi citur, ja ne LATVIEŠI? 3) būtu interesanti zināt, CIK no izbraukušajiem uz citām ES valstim ir latvieši un CIK krievi? Tad aina būtu skaidra!!!

    • Kaut kur lasīju, ka arī krievi ir skaitliski lielos mīnusos, jo vismaz daļa no iņiem bija pilsoņi (un tāpat, kā mūsejie, daudzi aizbrauca).

Draugiem Facebook Twitter Google+