×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (2)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

“Nevienā Rietumeiropas valstī, braucot sabiedriskajā transportā, netiek apspriesta nodokļu nemaksāšana un izvairīšanās no tiem. Mums tā ir ikdiena. Izvairīšanās no nodokļu maksāšanas ir sērga, kas ies mazumā līdz ar paaudžu nomaiņu.” 
(VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone intervijā avīzei “Diena”)

E.L. “Jau pirms divsimt gadiem Ruģēnu Jānis sirdījās, “kad atnāks latviešiem tie laiki, ko citas tautas tagad redz”, un čigāns svārstījās, vai mazgāt tos nosmulējušos bērnus vai labāk taisīt jaunus. Mēs esam nelabojami, un paaudžu maiņa nelīdz.”

 

 

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

“Politikas aizkulisēs noteikti ikvienam būs skaidrs, ka Kalvīša & Co atgriešanās ir “Vienotības” inspirēta provokācija ar mērķi dzīt šausmās vēlētāju. 
(“Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars sociālajā vietnē “Twitter”)

E.L.: “Nē taču! Atgriezušies vēlētājiem tikpat mīļi un pazīstami cilvēki, kā Silmaču saimes ļaudis atkal uznākuši skatuves priekšā!”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pārtikas cenas Latvijā kā Francijā, Vācijā, Lielbritānijā…Turpretī algas ir reizes četras lielākas.Daži rakstnieki un runātāji stāsta, ka pie vainas ir tikai un vienīgi augstā PVN likme un ka to pazeminot viss būs kārtībā. Tagad paskatāmies elementāru matemātiku –
    ja attēlā (** redzamajai pozīcijai ”Cūkgaļas lāpstiņa ar kaulu”, kura gala cena ir gandrīz vienāda Latvijā (3,19) un Francijā (3,20), piemērotu šo 5% likmi, tad Latvijā tā maksātu aptuveni 2,75 eur. Tas ir, tikai par kādiem 45 centiem lētāk. Turpretī, ja pārtika proporcionāli Francijas algām, maksātu 4 reizes lētāk, tad šai cūkgaļai būtu jāmaksā tikai 0.80 euro (tikai 80 centus)…

  2. Nevienā Rietumeiropas valstī, braucot sabiedriskajā transportā, netiek apspriesta arī alga,kur tā ir cilvēkcienīga, kura nodrošina iztikšanu un vēl iespēju uzkrāt.Nav nepieciešamības to apspriest. Bet cilvēki pretojas visam, kas negarantē izdzīvošanu.Kā var izdzīvot ģimenes, kur ienākumi ir zem iztikas minimuma? Kādu patriotismu un valstsmīlestību gaidat?Kur jūsu piesauktajās ārzemes vēl ir tā?

Draugiem Facebook Twitter Google+