×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Ja mēs nebūtu NATO, tad es baidos, ka mēs tik tiešām būtu drūmā situācijā. Paldies Dievam, ka tā ir noticis. Vismaz es jūtos, ka varu puslīdz mierīgi gulēt.” 
Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga LNT raidījumā “900 sekundes”

E.L.: “Lai visai sabiedrībai naktīs nebūtu caurs miegs, līdz vēlēšanām jātiek skaidrībā, kuri “kolēģi” Saeimā tā kā negribētu ieguldīt valsts aizsardzībā un drošībā, piesedzoties, ka citas prioritātes ir svarīgākas.”

“Vēl svarīga ir jūsu zemessardze un mūsu “Kaitseliit”. Par tām šo 20 gadu gaitā ir smīkņāts. Tam nav nekāda pamata. Cilvēki regulāri brīvprātīgi ziedo savu laiku. Tas ir svarīgi. Cilvēki brīvprātīgi piedalās, jo viņi grib aizstāvēt savas mājas un tāpēc līdzdalību uztver nopietnāk.”

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess intervijā žurnālam “Ir”

E.L.: “Igaunijas valsts galvas teiktais ir kā attīroša gaisa malks, kamēr Latvijā vienam otram “speciālistam” un politdarbiniekam vajadzētu to lasīt ar nokārtu galvu un kā pa zināmu vietu pērienu dabūjušam.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Pec Poruka satraukuma izvertes: ‘Nemiers ir progresa celonis, nemiers ir cilveces glabejs.’

    … Cerams, ka VVF tiks pie skaidra merka sava politika, un tas bus NESALAUZAMS PATRIOTISMS, jo kurs latvietis ar tik bagatu savu sencu kulturas KRAJUMU UN IZPRATNI, liekas izpratni, beidzot neatjegtos par to, kas butu jadara talak – SOBRID SAMANOT BISTAMO UN VARBUT SAZVERESTIBA ORGANIZETO,un pret visu kas latvietim ir dargs, BIJUSAS NOMENAKLATURAS MEGINAJUMU SASKALDIT LATVIESU ELEKTORATU … NACIONALAS VALSTS UZMESANAI !!!

  2. Mierīgi gulēt? Vai ta sirdapziņa par Abreni, Putina godināšana uc. latviešiem nodarītais nemoka ? Jeb tā himēra – sirdapziņa tika izpreperēta, izdabājot godkārei?

Draugiem Facebook Twitter Google+