×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Ivara Bušmaņa replikas (1)

Alameda_3

“Sporta spēles ir dzimušas ap reliģiskiem svētkiem. Sporta sarīkojumi bija miera laiks, kad kari tika apturēti, kā uz olimpiskā pamiera laiku. (..) Kāpēc gan ne Pasaules kausa dēļ, kāpēc neieturēt pauzi, klusuma brīdi, atelpu mieram.”
 Melhors Sančess de Toka i Alameda, Vatikāna Pontifikālās kultūras padomes sekretāra vietnieks

 

I. B.: “Pa tālrādi nevarēja nepamanīt, cik Tas Kungs bija aizņemts futbola čempionāta laikā. Gan spēlētāji, gan skatītāju miljoni lūgtin lūdzās bumbu neielaist savos, bet pretinieka vārtos. Viņam bija grūtas izvēles. Viņam noteikti neatlika laika, lai pāvestam Franciskam palīdzētu nolemt atcelt celibātu, lai izskaustu pedofiliju katoļu baznīcā.”

 

 

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Raugoties uz pašreiz pieejamo informāciju par [komisāra amata] kandidātēm sievietēm, Eiropas Komisija nesaņems Eiropas Parlamenta vairākuma atbalstu. Ar trim četriem uzvārdiem, kas cirkulē, nepietiks.”
 Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martins Šulcs otrdien

I. B.: “Drīz EP pieprasīs, lai no komisāriem kāds noteikti ir gejs. Joprojām ceru, ka komisāru izvirzīs pēc profesionālajiem kritērijiem, nevis pēc dzimuma pazīmēm. Par tādu jākļūst gudrākajam, nevis skaistākajam.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tas tads par I.B. ?? Atbildēt

    Kas tie tadi tur fotografijas? Kas tas tads par garidznieku? Vai I.B. ir kaut kads komikis? Vina komentari ir loti jocigi un par tiem var labi pasmieties!

Draugiem Facebook Twitter Google+