×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Mani mazliet uztrauc tā šausmīgā vaimanoloģija (..) – šausmas, šausmas, šausmas. Cilvēki tiek biedēti, bet politiķu uzdevums, manuprāt, ir piedāvāt risinājumus, nevis cilvēku biedēšana.” 
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa intervijā LNT

E.L.: “Risinājumus piedāvā visi politiķi, bet vislabākos – Vladimirs Vladimirovičs Putins.”

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas pircēji savā būtībā ir taupīgi. Pat cilvēki, kuri nebūt nav mazturīgi, ir ārkārtīgi taupīgi, pragmatiski, ļoti lielu uzmanību pievērš preces cenai un grib saņemt atbilstošu kvalitāti par adekvātu cenu.”
 Veikalu tīkla “Top!” līdzīpašnieks Edvīns Bergmanis intervijā “Dienai”

E.L.: “Latvietis ir ļoti dvēselīgs cilvēks. Viņš paliks neēdis, nedzēris, bez dienišķās rupjmaizes un pudelītes alus, taču naudu nežēlos labai grāmatai, avīzes izrakstīšanai, teijātera izrādei.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. … Par autohtona latviesa cilveciskumu un ta/tas inteligences karumu prioritatem, japiekrit – jo mana sieva to pieradijusi tukstotreiz … !

  2. … Vai ‘Lielaka Hipokratija’ vel redzami nevalda saja persona!!!!

    … Cerams ta ir tikai vecas nomenaklaturas politikanos ienemta un pastavosa realitates neizpratnes — naivitates pazime … valsts sabriza vaditajos … !

    … Kad NA piedava valstij tik vajadzigas un konstruktivas programmmas, sis V tantes atbilde ir: nepielaist NA pie kritisko ministriju vadibas (Iekslietu, abam AM ministijam) un atbalstit esoso NA ministru iesaldesanu un to programmu izsmiesanu vai vajinasanu lidz to nejedzibai …

    … Kas tad cits atliek tautai ka vaimanat lidz 12. velesanam oktobri … tad redzesim …

  3. Vaimanoloģiju jūs-politiķi radat ar nemitīgo melošanu!!! Labāk paklusējiet un izdariet ko labu, tad būs mazāk neticības un baiļu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+