×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Foto - LETAFoto - LETA

“Visus lēmumus par pasaules karu un šodien īpaši saistībā ar Ukrainu var pieņemt tikai viens cilvēks – Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Lai kādus lēmumus pieņemtu NATO un Briselē, lai kādas direktīvas parakstītu Baraks Obama, tiem nebūs nekāda spēka. (..) Esmu pārliecināts, ka šāds lēmums jau ir pieņemts, un tas pakāpeniski tiks īstenots, lai viņi saprastu: puiši, jums atkal vajadzīga nodegusi Eiropa? Kas paliks pāri no Baltijas – nekas pāri nepaliks!” 
Vladimirs Žirinovskis, Krievijas liberāldemokrātiskās partijas līderis, Krievijas domes deputāts, vakar telekanālā “Rossija 24”

I.B.: “Protams, ka lēmumu kauties pieņem pats kauslis, kurš iedomājas sevi par pārāku, stiprāku un tādu, kuram pienākas vairāk. Pieklājīgas sabiedrības nelaime ir nespēja šo kausli pieklājīgi apvaldīt. Saplēsti trauki un ēdiens pa grīdu ir neizbēgami. Jāgādā, lai nebūtu pārsista deguna.”

Foto - LETAFoto - LETA

“Šogad jau ir sasniegts apjoms, ko drīkst zvejot piekrastē, līdz ar to Zemkopības ministrijai (ZM) nākas to apturēt.” 
Normunds Riekstiņš, ZM Zivsaimniecības departamenta direktors, vakar “Latvijas Radio”

I.B.: “Kad astoņdesmitajos gados strādāju par žurnālistu, šādas ziņas pasniedza ar lielu patosu – gada plāns izpildīts pirms termiņa, par ko pienākas ceļojošais karogs vai vismaz vimpelis. Tagad Eiropas Savienība tās desmit valstis, kas pērn nozvejoja vairāk, nekā atļauts, sodīs ar mazākām kvotām nākamgad. Toreiz, kad plānu pārpildīja, zivju trūka, bet tagad, kad zveju ierobežo – paliek pāri.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+