×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. augusts, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Zinātnieki, sekojot [iepriekšējās Pētniecības un inovāciju padomes sēdes] audioierakstam, izvirza dienaskārtībā tos jautājumus, kurus premjere ir akceptējusi kā obligāti runājamus nākamajā reizē. Mēs ieraugām uz galda pilnīgi citu dienaskārtību, kuru sagatavojuši cilvēki, kas neparakstās ar savu vārdu zem tās.”
 Ojārs Spārītis, Zinātņu akadēmijas prezidents Latvijas Radio par inovāciju padomi

I.B.: “Vinetu Muižnieci tiesa atzina par vainīgu Saeimas Juridiskās komisijas 2009. gada 1. septembra sēdes protokola viltojumā, jo tas neatspoguļoja komisijā lemto. Vai arī šajā gadījumā tāda pati atbildība nav jāprasa no protokola gatavotāja un parakstītāja?”

AFP/LETAAFP/LETA

“Krievija gatavojas nosūtīt vēl vienu humānās palīdzības kravu uz Ukrainas austrumiem. /../ Mēs ceram, ka otro konvoju būs iespējams nosūtīt tuvākajās dienās.”
 Sergejs Lavrovs, Krievijas ārlietu ministrs pirmdien preses konferencē

I.B.: “Pustukšas automašīnas turp un pilnas ar Ukrainas rūpnīcu iekārtām atpakaļ. Tā nav humānā palīdzība, bet laupīšana. Kurš kuram palīdzējis beigās? Lavrovam sajucis. Un turpina jaukt galvu citiem. Tāpat kā TV3 pašmāju seriālos: uzraksts vēsta, ka tajos “iekļauta produktu izvietošana”, bet patiesībā pats seriāls sen jau ievietots reklamējamos produktos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pirms dažām dienām tā palīdzība rūpnīcu Ukrainā “Луганський машинобудівник” pilnībā pārveda uz Čeboksāriem.

  2. “Vai arī šajā gadījumā tāda pati atbildība …….” – Bušman, 4.maija repubļikā nebūs vietas totalitārās sistēmas elementiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+