×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Viņš [Fransuā Olands] sevi pozicionējis kā cilvēks, kuram nepatīk bagātnieki, bet patiesībā viņam nepatīk trūcīgie. Privātās sarunās šis cilvēks – kreisā spārna politiķis – sauc viņus par bezzobainajiem un pats ir ļoti apmierināts ar savu asprātību.”
 Francijas prezidenta Fransuā Olanda bijusī dzīvesbiedre Valērija Trīrveilere nupat izdotajā grāmatā “Merci pour ce moment” (“Paldies par šo brīdi”)

I.B.: “Grāmatā, kurā esot aprakstītas attiecības no pirmās krāpšanas līdz pēdējai, šis ir politiski visbīstamākais atklājums prezidenta karjerai. Ne tas, ka nemīl sievu, bet ka nemīl trūcīgos. Ļoti atgādina sabiedrības reakciju uz ASV prezidenta Bila Klintona skandālu ar Moniku Levinsku.”

Foto - LETAFoto - LETA

“Šīs baumas [par iespēju ieņemt enerģētikas savienības komisāra un Eiropas Komisijas viceprezidenta amatu] neatbilst patiesībai. Par konkrētu amatu piedāvājumu informācija būs nākamās nedēļas vidū.”
 Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis (V/ETP) 4. septembrī aģentūrai LETA

I.B.: “Pēc tam, kad “Euractiv” rīcībā jau bija nonākusi topošā Eiropas Komisijas priekšsēdētāja sastādīta organigramma, datēta ar 2. septembri, šo Dombrovska atrunu vairs nevar uzskatīt par kautrīgumu un ne pat par “Vienotības” jau apnikušo intrigu visa gada garumā “mīl-nemīl” par bijušā premjera izredzēm uz dažādiem ES augstajiem amatiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+