×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. septembris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Tas (atņemt iespēju Krievijas pilsoņiem saņemt termiņuzturēšanās atļaujas Latvijā. – E. L.) faktiski ir Latvijas mēģinājums vienpusējā kārtā ieviest sankcijas pret Krieviju, un tas var draudēt ar Maskavas atbildes reakciju.” 
”Saskaņas centra” deputāts Aleksandrs Sakovskis aģentūrai LETA

E.L.: “Sastopu vēl nedzirdētu bezkaunību. Sakovskis, parlamentā atrazdamies, laikam nesaprot, ka Latvijā izdod likumus un lemj par valstī pastāvošo kārtību, neskatoties pār plecu – bet ko teiks Maskava. Vismaz pagaidām ir tā, varbūt Sakovskis un viņa partija gribētu, lai notiktu citādi.”

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Junkera kunga piedāvātais EK viceprezidenta amats vienlaikus gan liels gods, gan arī liela atbildība. Šajā darbā būs jārisina jautājumi, kas ir vistiešākā saistībā ar finanšu stabilitāti un ekonomikas izaugsmi.”
 Bijušais premjerministrs Valdis Dombrovskis

E.L.: “Kad jau sāka likties, ka mūsu Valdi iecels vai par turku pašā, beigās sanāca tikai viceprezidents. Nu, arī godājami, un nemaz nevajadzēja kļūt par sievieti.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tur jau tā lieta, ka tie krievi dzīvo šeit, bet savā domāšana transformē visu krievijā retorikā. Viņam neeksistē Latvijas sabiedrība un tās dzīves normas – pareizi ir tā, kā domā krievija.

Draugiem Facebook Twitter Google+