×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. oktobris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas (1)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Andris Vilks

“Es te dzirdēju, ka ministru krēsli ir silti un mīksti. Nē, tie ir ļoti cieti un auksti. Saeimā ir tie siltie un mīkstie krēsli. Tur cilvēki ir krietni relaksētāki, bet viņiem ir tā pati samaksa, divi vai trīs mēneši gadā brīvi.” Finanšu ministrs Andris Vilks intervijai žurnālam “Ir”

E.L.: “Labi gan, ka ministrs Vilks beidzot piespiests uz “atklātības stundu”, taču relaksētos elementus 12. Saeimā priekšplānā nofilmēs Kaimiņa kungs ar videokameru un cauri būs ar “saldo dzīvi”.”

 

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Paldies Dievam, neatnāca vēlēt tie 40%. Jo mazāk cilvēku Latvijā piedalīsies vēlēšanās, jo labāk. Kāpēc? Vēlēšanu iznākums ir atkarīgs no vēlētāju kontingenta, no viņu intelektuālās kvalitātes un no politiķu intelektuālās kapacitātes. Latvijā diemžēl mazizglītotais vēlētājs ir lielā skaitā.” Alvis Hermanis intervijā LTV raidījumam “1:1”

E.L.: “Te gan ievērojamais režisors nopūdelējis. Lai cik štruntīgi uzstājušies politiķi, latviešu tautas izvēle caurmērā vienmēr bijusi gudra, saprātīga un tālredzīga. “

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šoreiz Līcīša kungam nepiekrītu.
    Jau sen biju tādās pašās domās kā A.Hermanis. Atceros TV pirms vēlēšanām kādas jaunietes atbildi žurnālistei: Vēlēju uz dullo. Kāda liste pagadījās, to iemetu urnā. Par ko nobalsojusi, nezinot.
    Vai mums vajadzīgi šādi vienaldzīgi, galīgi nekompetenti vēlētāji, kuri valstij var atnest arī nelaimi?
    Arī šogad taču netrūka cilvēku, kuri tāpat kā Grigules fani, uzkāpa uz Sudrabas grābekļa. Par laimi, ka tādu nebija daudz.

Draugiem Facebook Twitter Google+