×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Egila Līcīša replikas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Cipari, kas raksturo emigrācijas procesu, ir baisi – ja nemaldos, katru dienu valsti atstāj vidēji 39 cilvēki. Pārceļas uz dzīvi citur ne jau tādēļ, ka viņus neapmierinātu kultūras namu skaits, veloceliņu pārklājums valstī, sliktas kvalitātes ceļi, – cilvēki pārsvarā gadījumu aizbrauc zemā labklājības līmeņa dēļ, kas Latvijā ir aptuveni 65% no Eiropas vidējā.” LTR valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš intervijā ” Dienai”

E.L.: “Miesīgi radi aizbrauc, bet situācija mīņājas uz vietas. Konstatē faktus, bet kur ir precīzi uzņēmēju norādījumi, ko valdība dara nepareizi, kas būtu jādara pareizāk? Vai tad nav jāremontē ceļi un jādod nauda kultūrai? Kā paši uzņēmēji veicina Latvijas cilvēku mājupceļu?”

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Par ģeopolitiskajiem riskiem Saeimas vēlēšanu kampaņā tika runāts krāšņi un bez apstājas. Draudīgā retorika valdošās koalīcijas partijām kļuva par Minhauzena bizi, kas ļāva izvilkt sevi no slīkšņas. Vēlēšanas aizvadītas, elektorāta iebiedēšanai mests miers, laiks dalīt portfeļus un šūt smokingus ES prezidentūrai.” “Saskaņas” līderis Jānis Urbanovičs interneta portālā “Delfi”

E.L.: “Un tikai Jānis stāvēs pie konditorejas loga, raudzīdamies, kā citi cienājas ar kūkām, kliņģeriem un veģiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+