×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (1)

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

“Tik ilgi, kamēr partijas, arī “Vienotība”, būs šauru aprindu cilvēku pasākums, tik ilgi teorētiski var būt lēmumi, kas liekas mazsaprotami. Ir jāiesaistās! Manuprāt, “Vienotības” mērķim jābūt palielināt biedru skaitu no diviem līdz 20 tūkstošiem biedru, un tikai tad mēs sāktu līdzināties kādai lielajai Eiropas valstu partijai.” Eiroparlamentārietis Krišjānis Kariņš (“Vienotība”) intervijā portālam “Apollo”

E.L.: “Ko mums palīdz briselieša prātulas un pedagoģiskas pamācības, ja partijas pat nedomā kaut ko sākt darīt un nostiprināties, uz ko, starp citu, uzrunā 12. Saeimai aicināja arī Valsts prezidents An­dris Bērziņš.”

 

 

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Saprotu, ka vairs nebūšu sava laika pavēlniece, bet ceru, ka izdosies kādu lodziņu atrast arī sirdslietām, jo, lai dotu enerģiju, tā no kaut kurienes jāgūst. Šahs ir viens no maniem enerģijas avotiem.” Jaunieceltā ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola sarunā ar “Neatkarīgo”

E.L.: “Ļoti labi, ka valdībā nokļūst ministre – šaha lielmeistare. Līdz šim ekonomikā, piemēram, valstij piederošo banku pārdošanā, varēja just, ka no valdības puses pie galdiņa šahisti nesēž. Kaut kādi dambretisti.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Vienotibai, ar pasreizejo politiku, pat 10 000 nesasniegt … jo ar lidzsinejo tas personigo interesu aizstavibas un AM ‘strausa’ politiku, ka ari politiska sfera paklautas VDP ‘neintralitates’ atbalstu pret pretpretvaltisko partiju eksistenci un to pasakumiem … lojala un nacionali domajosa tautas dala arvien vairak noversas no sis un citam ‘neintrali’ un pasivi stradajosam partijam …

    … Vienigais veids ka Vienotibai augt butu piedalities 18.nov. Lapu Gajiena ka pieradijumam par nacionali orientetas politikas iesakumu fazi …

Draugiem Facebook Twitter Google+