×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. novembris, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Pēc komunisma murga Krievija varēja attapties, sākt attīstību un nebūt par bubuli pasaulē. Tā vietā sācies kaut kas pilnīgi iracionāls, notiesājot savu tautu uz nabadzību un naidu.” Mākslinieks Imants Lancmanis intervijā žurnālā “Ir”

E.L.: “Tas, kas notiek tagad Krievijā, ir pilnīgs Dostojevskis, – teica arī režisors Alvis Hermanis. Ja jūs saprotat, ko režisors ar to gribēja teikt.”

 

 

Foto - Aldis JermaksFoto - Aldis Jermaks

“Mazie tīģerēni augs zoodārzā līdz gada vai pusotra gada vecumam, bet pēc tam, visticamāk, dzīvnieki pārcelsies uz citiem zoodārziem, dosies aplaimot citas dāmas.” Zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns aģentūrai BNS sakarā ar tīģerīšu Tora un Odina piedzimšanu

E.L.: “Paldies Dievam, mūsu, tīģeru, kļuvis vairāk!”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Iespējams ka Lancmaņa kungam tagad ir skaista dzīve.Arī Krievijā skaistās dzīves baudītāji pamatā ir komunistiskā režīma ideoloģiskie lielakie un mazākie līderi un kriminālās pasaules tāda paša līmeņa darboņi.Ir arī liels skaits režīma represīvo organu darbnieki.Skaistās dzīves panākumos milzu nozīme ir koruptīviem sakariem un protams 80.gadu perestroikas īstajiem,no tautas rūpīgi slēptiem mērķiem.Tas pats notika un notiek Latvijā.Skaistās dzīves ieguveju biografijas ir salīdzinamas ar Krievijas kolēģiem,tikai citos mērogos.Tautu pamatmasas ir pakļautas šo morālo kropļu iegribām.Piemērs ir klasiskais mūsu garīgo kropļu attieksme pret okupācijas režīmā strādājošajiem pusaudžiem,būtībā padarot viņus par kriminālnoziedzniekiem neņemot vērā nostrādāto laiku pensiju aprēķinos,jo viņi strādājot esot pārkāpuši PSRS un neatkarīgās Latvijas likumdošanu.Tādā paša situācijā ir nostādīti pensionētie arodslimnieki un arodinvalīdi,jo arī saslimstot esot noziegušies pret valsti un tādēļ viņiem ir aizliegts izmaksat apdrošinas atlīdzību un netiek nodrošināta ārstēšana.

    • Janka! Pēdējais laiks Tev uzsākt ārstēšanos no šizofrēnijas. Tavs murgojums norāda, ka slimība jau ir krietni ielaista.

Draugiem Facebook Twitter Google+