×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Sākt [gāzes vada “South Stream”] būvniecību jūrā, pietuvoties Bulgārijas krastam un apstāties – tas būtu muļķīgi.” Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien pēc sarunām ar Turcijas prezidentu Redžepu Tajipu Erdoganu

I.B.: “Vēl muļķīgāk ir sākt karu Ukrainā, nerēķinoties ne ar kaimiņvalsti, ne ar starptautiskās sabiedrības reakciju uz to. Gāzes vada būves apturēšana Bulgārijā ir tikai ES puses atbildes reakcija. Diemžēl atbildes uz atbildēm par atbilžu reakciju nav.”

 

 

Neilands_3“Deputātu priekšvēlēšanu solījumu rezultātā ir pieņemti tādi likuma grozījumi, kas nesatur “nolikto atslēgu” principu. Ir radīta situācija, ka esošajiem parādniekiem netiek palīdzēts, bet jaunajām ģimenēm ir radīti apstākļi, ka tās nevar saņemt kredītu mājokļa iegādei.” Rolands Neilands, AS “Reverta” vadības juridiskā atbalsta un restrukturizācijas daļas vadītājs rakstā portālam “financenet.lv”

I.B.: “Saeimas Kārtības rullī vajadzētu iestrādāt “noliktā mandāta” principu – ja deputāti neizpilda savu solījumu, tad jānoliek mandāts un jāatdod budžetā likumprojekta izstrādāšanai iztērētie valsts līdzekļi.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. dulls krievels.

  2. Ivar, kad tad Krievija sāka karu Ukrainā? Tur sākas pilsoņu karš, kad valsts austrumi atteicās atzīt valsts apvērsuma rezultātā pie varas nākušo huntu…
    Es jau Tevi saprotu, maizīte jāpelna.

Draugiem Facebook Twitter Google+