×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. decembris, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Ir ļoti populāri tautai vēlēt prezidentu, bet ir arī jābūt ļoti uzmanīgiem ar kandidātu izvirzīšanu. Nevar ievēlēt par Valsts prezidentu cilvēku, kuram nevar piešķirt pielaidi.” Ministru prezidente Laimdota Straujuma intervijā Latvijas Radio raidījumam “Krustpunktā”

G.Š.: “Ja pašreizējā valdība turpinās iesākto praksi, aizvien biežāk lēmumus tapinot slepenības režīmā, pielaide drīzumā būs nepieciešama ne tikai Valsts prezidentam, bet katram pilsonim, kas vēlas pilntiesīgi līdzdarboties valsts dzīvē.”

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Neesmu par sociāldemokrātiskām vērtībām. Arī ne par tām, kādas ir Skandināvijā. (..) Skandināvijas valstis ir ļoti bagātas, tāpēc tur var tēlot sociāldemokrātus. Mūsu gadījumā ir jādomā, kā pelnīt, kur ņemt naudu. Nevar vienkārši ņemt un pārdalīt.” Ekspolitiķis Ainārs Šlesers intervijā aģentūrai LETA

G.Š.: “Latvija nespēs tuvināties mērķim kļūt par bagātu valsti, kamēr bagātnieki domās tikai, kā pelnīt un ņemt, nevis arī kā dot un dalīties.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Esmu kategoriski PRET tautas vēlētu prezidentu .Bez pilnvarām tas būtu nulle ,ar pilnvarām nevar zināt , vai otrajā diena nepieprasītu “brīvprātīgu iestāšanos PSRS ” ,pardon , SNG .

  2. Kāpēc šlesers domā, ka skandināvi tēlo sociāldemokrātus. Ienākumu atšķirība starp bagātajiem un trūcigakiem iedzīvotājiem tur ir tikai 3x (tātad pastāv ļoti liels vidušķiras slānis). lLtvijā šī atšķirība ir 6,5 reizes un trešā augstākā ES, tāpēc nav praktiski vidusslāņa un pāri par 300 tūkstošiem ir emigrējuši no Šlesera un Co pārvaldītās Latvijas. Kā pelnīt naudu valstij ir skaidrs – neļaut izzagt no valsts visu veidu nodokļus, t.sk. it īpaši lielajiem biznesmeņiem un jaunajai biznesmafija, kā to tikko atklāja Finanšu policija.

Draugiem Facebook Twitter Google+