×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Nils Ušakovs

“Saeimas balsojumu pret dotāciju nerīdzinieku pārvadājumiem var uztvert tikai un vienīgi kā spļāvienu sejā rīdziniekiem un klaju ņirgāšanos par galvaspilsētas iedzīvotājiem.” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs paziņojumā presei

G.Š.: “Līdzīgi jutās nerīdzinieki, kad uzzināja par ideju diskriminēt viņus galvaspilsētas sabiedriskajā transportā. Bagātā Rīga ne tikai drīkst, bet tās pienākums ir gādāt priekšrocības rīdziniekiem. Tomēr labdarība, izspiežot dotācijas no valsts, ir tas pats, kā gādāt Ziemassvētku dāvanas, noformējot ātros kredītus to saņēmēju vārdā.”

 

 

 

Stradins_Leta_Ieva_Luka_3“Tas būtu zemkopības ministram Jānim Dūklavam adresēts uzdevums – izpētīt, kā tādas badinātas govis kā, piemēram, augstākā izglītība un zinātne var dot tik daudz piena.” Akadēmiķis Jānis Stradiņš Cicerona balvas pasniegšanas ceremonijā

G.Š.: “Varbūt tā nemaz nav badināšana, bet gan zelta diēta, kas būtu jāievēro ne tikai Zemkopības ministrijā. Sevišķi veselīgi tas būtu tām, kuras mēdz dēvēt par treknajām ministrijām.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Spļāviens ģīmī ir tā vizināšana par velti sabieriskajā transportā. Lai Ausainis pats ar to braukā. Man kā rīdziniekam un nodokļu maksātājam tāds sabiedriskais nav vajadzīgs. Var auzsūtīt uz Donbasu tos piečurātos benķus, lai sieru armijai būtu uz kā pasēdet.

  2. G.Š. labāk šo repliku vietā, būtu savus skribilējumus pārlasījis un izlabojis satura, kā arī gramatiskās kļūdas

Draugiem Facebook Twitter Google+