×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Gunta Ščerbinska replikas (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Arnis Kaktiņš

“Pie mums elites pārstāvji mēdz daudz un skaisti runāt, taču reāli darbi neseko.” SKDS direktors Arnis Kaktiņš (“Latvijas Avīze”)

G.Š.: “Dažkārt tomēr tā ir labāk, ja runāšanai reāli darbi nemaz neseko. Kā piemēru varu minēt elites pārstāvju runāšanu par ielūgumu Valsts prezidentam apmeklēt Krievijas Uzvaras dienas svinības Sarkanajā laukumā.”

 

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Tas nav stāsts, ka Latvija no kaut kā nobijās un valstij nebūs viedokļa visu prezidentūras laiku.” Edgars Rinkēvičs, pamatojot Latvijas nepievienošanos četru Eiropas valstu aicinājumam 
par kopīgiem atbildes pasākumiem Krievijas izvērstajam informācijas karam (LETA)

G.Š.: “Ja Latvijai no kaut kā jābaidās, tad tā ir Kremļa izvērstā propaganda. Bet, ja Latvijas ministrs bailes saista ar Eiropas atbildi uz to, rodas jautājums – kam esam sabiedrotie šai informācijas karā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. DAUDZ runā gan, bet NEKO NEPASAKA! JA tā ir SKAISTA runāšana, TAD es esmu marsiete!!! TĀ IR MĀKSLA, KO DEPUTĀTI ĻOTI ĀTRI APGŪST PĒC IEVĒLĒŠANAS UN PĀRVĒRŠAS RUNĀJOŠĀS MARIONETĒS!!! Premjere radīja KLIEDZOŠU momentu, proti : vārdu” KONKRĒTI’ garajā teikuma “palagā” atkārtoja 6 reizes un NEKO NEPATEICA!??

Draugiem Facebook Twitter Google+