×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

“Latviski ir viens tāds vārds, tā ir cūcība! (..) Ir skaidrs, ka kāds iedzīvojas uz šo situāciju.” Zemnieku saimniecības “Mežacīruļi” saimnieks Juris Cīrulis, komentējot piena cenu veikalos, kas nesamazinās, iepretim dramatiskam piena iepirkuma cenas kritumam (LTV)

G.Š.: “Ja tā patiešām ir cūcība, tad lielveikalu izkārtnes, kuras aicina pirkt vietējo, vairojot savu un Latvijas labumu, jāpsludina par maldinošām. Pātērētāji vismaz jābrīdina, ka, sekojot šim aicinājumam, tie, iespējams, atbalsta cūcību.”

 

 

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Grieķijas izstāšanās no eirozonas nav daļa no mūsu plāniem vienkārši tāpēc, ka mēs uzskatām, ka tas ir kā celt kāršu namiņu. Ja jūs izņemsiet Grieķijas kārti, pārējās sabruks.” Grieķijas finanšu ministrs Janis Varufakis (RAI)

G.Š.: “Drīzāk jau pašai Grieķijai jāuztraucas par domino kauliņu efektu. Pasludinot atgriešanos pie nacionālās valūtas, izceltos vispārēja panika, kas novestu pie banku krīzes. Tā savukārt tālāk sistu pa tautsaimniecību. Galu galā neapgāžams paliek tikai viens – arī izstājoties no eirozonas, valsts parādi un saistības saglabājas.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+