Latvijā
Sabiedrība

Starptautiskā lidosta “Rīga” atsākusi darbu; šodien novirzīti 17 reisi0

Foto-LETA

Starptautiskā lidosta “Rīga” plkst.15.55 atsākusi darbu, informēja lidostas komunikācijas vienības vadītāja Elīna Prikule.
Lidostas skrejceļš ir atbrīvots no “airBaltic” lidmašīnas “Bombardier Q400 NextGen”, kas šorīt, piedzīvojot tehniskas problēmas, lidostā veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.
Jau ziņots, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ, reiss BT641 ar lidmašīnu “Bombardier Q400 NextGen” no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā “Rīga” veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos. Kā redzams no aculiecinieku foto, lidmašīna nolaidās ar līdz galam neizlaistu priekšējo šasiju.
“airBaltic” lidojuma apkalpe, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.
Lidostas mājas lapa liecina, ka pēdējā lidmašīna no Rīgas izlidoja no rīta plkst.8.27. Vairāki reisi ir atcelti, bet daudzi ielidojušie novirzīti uz citām lidostām.

Šodien uz vairākām stundām slēgtā starptautiskās lidostas “Rīga” skrejceļa dēļa, uz citām lidostām nācies novirzīt 17 reisus, informēja lidostas “Rīga” pārstāve Elīna Prikule.

Atcelti tikuši septiņi ielidojošie reisi un četri izlidojošie.

Starptautiskās lidostas “Rīga” skrejceļš šodien bija slēgts no plkst.10.26 līdz 15.55.

 

Saistītie raksti
LA.lv