×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

Starptautiskais teātra festivāls “Homo Novus”

Foto - LETAFoto - LETA

No 2. līdz 8.septembrim, Rīgā norisināsies Starptautiskais teātra festivāls “Homo Novus”.

Savu desmito izlaidumu tas atzīmēs ar 11 Latvijas mākslinieku projektu “Pēdējā humānā telpa” 2.septembrī pulksten 16 savrupmājā Aristīda Briāna ielā 9, Rīgā. Ar jaunām izrādēm, instalācijām un koncertu projektā piedalīsies režisori Pēteris Krilovs, Vladislavs Nastavševs, Valters Sīlis, Andrejs Jarovojs, scenogrāfi Monika Pormale, Izolde Cēsniece, Reinis Suhanovs, mākslinieku kolektīvi “Nomadi” un “umka.lv”, kā arī modes mākslinieki “mareunrol’s”.
Kopumā festivāla laikā tiks demonstrētas 12 ārvalstu un pašmāju izrādes, kas būs skatāmas ne tikai teātru telpās, bet arī citā vidē, piemēram, mežā, dzīvoklī un pilsētas ielās, toties līdztekus izrādēm, filmu seansiem un koncertiem, jaunā cirka izrādēm un citām festivāla piedāvātajām aktivitātēm tiks rīkotas arī diskusijas un domu apmaiņas.
Plašāk ar festivāla programmu, izrādēm un to veidotajiem interesenti var iepazīties festivāla mājaslapā “www.homonovus.lv”. Biļetes uz festivāla “Homo Novus” pasākumiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, Latvijas Jaunā teātra institūtā un Kaņepes Kultūras centrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+