×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. novembris, 2014
Drukāt

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiek “Zooekspo 2014” (FOTO) (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 23.novembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā noslēgsies starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “Zooekspo 2014”.

“Zooekspo 2014” piedāvā profesionālās suņu un kaķu izstādes, plaša mājdzīvnieku un dekoratīvo putnu ekspozīcija, kā arī pasākumu programma un bagātīgs zooindustrijas preču un pakalpojumu piedāvājums.

“Īpaši domājot par ģimenēm ar bērniem, esam sarūpējuši virkni interesantu izklaides iespēju: ir gan aizraujoši teatralizēti šķirņu demonstrējumi un paklausības priekšnesumi kopā ar “komisāru Reksi”, takšu skriešanās sacensības un frīstaila paraugdemonstrējumi, gan jauniešu cirka studijas priekšnesumi un kanisterapijas jautrības stafetes,” pastāstīja Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente Vija Klučniece.

Starptautiskajā suņu izstādē Ķīpsalā divās dienās varēja redzēt vairāk nekā 2000 suņu, kuri pārstāv aptuveni 200 šķirnes. Viņu vidū ir arī Bergāmo aitusuns, Maremmas-Abruco aitusuns, Lapzemes ganusuns, slugi – retas suņu šķirnes, kuras mūsu valstī nav reģistrētas. Šos un visus citus suņus ringos vērtē eksperti no astoņām valstīm – Austrijas, Polijas, Krievijas, Moldovas, Spānijas, Zviedrijas, Slovākijas un Beļģijas.

Kucēnu tirdzniecība izstādē gan nav atļauta, tā vietā ikvienam ir iespējams aprunāties ar šķirņu speciālistiem 30 kinoloģisko klubu stendos, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, uzzināt par esošajiem vai gaidāmajiem metieniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paatiesi jauka izstade -bija jautri gan berniem,gan pasi uzzinajm daudz jauna.

Draugiem Facebook Twitter Google+