×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Starptautiskajā reidā pieķer šoferi, kurš traucies ar ātrumu 148 kilometri stundā

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Neskatoties uz to, ka Valsts policija (VP) iepriekš brīdināja par visā valsts teritorijā īstenoto starptautisko reidu, tā laikā policisti piektdien par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformējuši 175 protokolus.

Kā informē VP, lielākais pārkāpums konstatēts šosejas A2 100. kilometrā, kur vadītājs automašīnu vadīja ar 148 kilometriem stundā (km/h) atļauto 90 km/h vietā.

Policija atgādina, ka satiksmes uzraudzībā iesaistītie VP darbinieki piektdien piedalījās starptautiskā reidā, kura laikā kontrolēta atļautā braukšanas ātruma ievērošana visā Latvijas teritorijā. Vienlaikus reidi norisinājās arī Lietuvā, Igaunijā un Somijā.

Starptautiskās akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību pārmērīga braukšanas ātruma riskiem un aicināt ikdienā izvēlēties ne vien ceļu satiksmes noteikumiem atbilstošu braukšanas ātrumu, bet arī tādu, kas ir drošs autovadītājiem un pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

VP darbinieki šā gada septiņos mēnešos par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu ir noformējuši 60 276 protokolus, kas ir par 7509 protokoliem vairāk nekā pagājušajā gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+