Latvijā
Kriminālziņas

Starptautiskas operācijas laikā Daugavpils tuvumā auto atrod 320 kg narkotiku0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Daugavpils tuvumā policija kravas automašīnā starp dažādām sporta precēm atradusi aptuveni 320 kilogramus narkotiku, savukārt Lietuvā aizturēts nozieguma organizētājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) amatpersonas 17.novembrī sadarbībā un Lietuvas Muitas Kriminālpārvaldes darbiniekiem, kā arī ar Latvijas Muitas pārvaldes atbalstu, veica starptautisku aizturēšanas operāciju narkotisko vielu kontrabandas apturēšanai.

Daugavpils apkārtnē likumsargi aizturēja kravas automašīnu “Man” ar puspiekabi – refrižeratoru ar Lietuvas valsts numura zīmi, kuru vadīja kāds 1992.gadā dzimis vīrietis.

Kravā starp dažādām sporta precēm atrastas aptuveni 320 kilogrami MDMA tabletes. Precīzs izņemto narkotisko vielu daudzums būs zināms pēc ekspertīzes pabeigšanas.
Saistītie raksti

Uzreiz pēc Latvijas tiesībaizsardzības iestāžu veiktās aizturēšanas, Lietuvas teritorijā aizturēts kontrabandas organizētājs, pie kura kratīšanas laikā atrastas lielas materiālās vērtības un augsta līmeņa tehniskais aprīkojums, kā arī citi lietiskie pierādījumi. Par notikušo Lietuvas teritorijā arī ierosināts kriminālprocess.

Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu Latvijas teritorijā policija ierosinājusi kriminālprocesu par narkotiku nelikumīgu apriti, ja to izdarījusi organizēta grupa vai, ja tas izdarīts lielā apmērā, kā arī par narkotiku pārvietošanu pāri Latvijas valsts robežai. Par minētajām darbībām var piemērot brīvības atņemšanu līdz pat 15 gadiem.

Latvijā aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

LA.lv