Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas rektora amatā apstiprina Māru Vidneri (1)

IZMeka

Izglītības un zinātnes ministrija

Valdība otrdien Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas rektora amatā apstiprināja psiholoģijas doktori Māru Vidneri, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Vidnere kopš 2005.gada ir profesore Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, bet līdz 2011. gadam bija arī vadošā pētniece Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu pētniecības institūtā. Pirms tam daudzus gadus bijusi pasniedzēja un profesore Latvijas Universitātē (LU).

Vidnere LU ieguvusi psiholoģijas doktora zinātnisko grādu, viņa ir daudzu zinātnisko publikāciju autore.

Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas līdzšinēja rektore Dzidra Meikšāne pēc pašas vēlēšanās pārtrauca pildīt rektora amata pienākumus pirms termiņa beigām, tādēļ augstskolas Satversmes sapulce rektora amatam izvēlējās Vidneri.

Saskaņā ar Augstskolu likumā noteikto augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets, atgādina IZM.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arodbiedrība LABA dodas uz Briseli piketēt, atbalstīt ždanku jo viņas ņirgāšanās par Latviju ir abiem kopējs, bet šo braucienu apmaksā Rīgas pilsētas nodokļu maksātāji, RĪDZINIEKI……

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+