×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas rektora amatā apstiprina Māru Vidneri (1)

IZMeka

Izglītības un zinātnes ministrija

Valdība otrdien Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas rektora amatā apstiprināja psiholoģijas doktori Māru Vidneri, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Vidnere kopš 2005.gada ir profesore Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, bet līdz 2011. gadam bija arī vadošā pētniece Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu pētniecības institūtā. Pirms tam daudzus gadus bijusi pasniedzēja un profesore Latvijas Universitātē (LU).

Vidnere LU ieguvusi psiholoģijas doktora zinātnisko grādu, viņa ir daudzu zinātnisko publikāciju autore.

Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas līdzšinēja rektore Dzidra Meikšāne pēc pašas vēlēšanās pārtrauca pildīt rektora amata pienākumus pirms termiņa beigām, tādēļ augstskolas Satversmes sapulce rektora amatam izvēlējās Vidneri.

Saskaņā ar Augstskolu likumā noteikto augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets, atgādina IZM.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arodbiedrība LABA dodas uz Briseli piketēt, atbalstīt ždanku jo viņas ņirgāšanās par Latviju ir abiem kopējs, bet šo braucienu apmaksā Rīgas pilsētas nodokļu maksātāji, RĪDZINIEKI……

Draugiem Facebook Twitter Google+