×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

“Statoil Fuel & Retail Latvia” maina juridisko nosaukumu uz “Circle K Latvia”

statoil_leta

Aprīļa sākumā degvielas tirgotājs “Statoil Fuel & Retail Latvia” mainīs juridisko nosaukumu uz “Circle K Latvia”, aģentūru BNS informēja “Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante Anete Cērpe.

Pēc viņas teiktā, tas ir pirmais solis zīmola maiņas procesā, kas turpināsies līdz 2018. gadam.

Līdzšinējiem uzņēmuma klientiem spēkā paliek visi līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar “Latvija Statoil” vai “Statoil Fuel & Retail Latvia”. Tāpat reģistrācijas numurs, bankas konta numurs un pārējie rekvizīti nemainās.

Juridiskā nosaukuma maiņa pakāpeniski notiks visos Eiropas “Statoil Fuel & Retail” grupas uzņēmumos, tostarp Latvijā. Vizuālās identitātes maiņa Latvijas degvielas uzpildes stacijās tiks uzsākta 2017.gada rudenī.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka pērn septembrī “Statoil Fuel & Retail paziņoja par plāniem Eiropā pilna servisa degvielas uzpildes stacijām (DUS) mainīt nosaukumu no “Statoil” pret “Circle K”.

“Statoil” komunikācijas konsultante Ieva Stūre aģentūrai BNS iepriekš pavēstīja, ka sākot ar 2016.gada maiju visās “Statoil” zīmola DUS Skandināvijā, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā tiks sākta zīmola maiņa pret jauno, globālo “Circle K” zīmolu.

“Circle K” ir viens no lielākajiem kompānijas “Couche-Tard” zīmoliem, un ir nosaukums tūkstošiem veikalu un degvielas uzpildes staciju 14 valstīs. “Couche-Tard” ir vadošais Kanādas ērtas iepirkšanās segmenta mazumtirgotājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+