Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
31. marts, 2016
Drukāt

“Statoil Fuel & Retail Latvia” maina juridisko nosaukumu uz “Circle K Latvia”

statoil_leta

Aprīļa sākumā degvielas tirgotājs “Statoil Fuel & Retail Latvia” mainīs juridisko nosaukumu uz “Circle K Latvia”, aģentūru BNS informēja “Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante Anete Cērpe.

Pēc viņas teiktā, tas ir pirmais solis zīmola maiņas procesā, kas turpināsies līdz 2018. gadam.

Līdzšinējiem uzņēmuma klientiem spēkā paliek visi līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar “Latvija Statoil” vai “Statoil Fuel & Retail Latvia”. Tāpat reģistrācijas numurs, bankas konta numurs un pārējie rekvizīti nemainās.

Juridiskā nosaukuma maiņa pakāpeniski notiks visos Eiropas “Statoil Fuel & Retail” grupas uzņēmumos, tostarp Latvijā. Vizuālās identitātes maiņa Latvijas degvielas uzpildes stacijās tiks uzsākta 2017.gada rudenī.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka pērn septembrī “Statoil Fuel & Retail paziņoja par plāniem Eiropā pilna servisa degvielas uzpildes stacijām (DUS) mainīt nosaukumu no “Statoil” pret “Circle K”.

“Statoil” komunikācijas konsultante Ieva Stūre aģentūrai BNS iepriekš pavēstīja, ka sākot ar 2016.gada maiju visās “Statoil” zīmola DUS Skandināvijā, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā tiks sākta zīmola maiņa pret jauno, globālo “Circle K” zīmolu.

“Circle K” ir viens no lielākajiem kompānijas “Couche-Tard” zīmoliem, un ir nosaukums tūkstošiem veikalu un degvielas uzpildes staciju 14 valstīs. “Couche-Tard” ir vadošais Kanādas ērtas iepirkšanās segmenta mazumtirgotājs.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+