×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2012
Drukāt

“Statoil” uzstāda videi draudzīgākas auto mazgāšanas iekārtas

LETALETA

Turpinot modernizēt un paplašinot SIA “Latvija Statoil” automātisko automazgātavu tīklu, aizvadītā gada nogalē trijās degvielas uzpildes stacijās (DUS) veikta mazgāšanas iekārtu nomaiņa, kas ļaus samazināt ūdens patēriņu uz pusi. Investīcijās uzņēmums ieguldījis aptuveni 270 000 eiro (187 000 latu).

Piemēram, mazgāšanas programmas “Zelts” laikā augstspiediena iekārta patērē aptuveni 400-500 litrus ūdens, savukārt jaunajās iekārtās ūdens patēriņš ir aptuveni uz pusi mazāks.

Kā stāsta SIA “Latvija Statoil” mazumtirdzniecības departamenta vadītājs Ainārs Bērziņš, mazgāšanas iekārtu nomaiņa trijās DUS veikta, sekojot jaunākajām tendencēm un inovācijām automātisko automazgātavu attīstībā. Iekārtu nomaiņa veikta Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 1 un Krišjāņa Valdemāra ielā 104, kā arī Ventspilī, Rūpniecības ielā 4.

Savukārt uzpildes stacijā “Mīlgrāvis” Rīgā, Mīlgrāvja ielā 10, papildu jau esošajiem pakalpojumiem un servisam sākta automazgāšanas pakalpojuma sniegšana autovadītājiem.

Jaunās automazgāšanas iekārtas ir augstspiediena un birstu iekārtu kombinācija, kuras rezultāts – tīrs auto – tiek panākts ne tikai ar ūdens strūklu palīdzību, kā tas notiek augstspiediena bezbirstu iekārtās, jo daļa no mazgāšanas procesa tiek veikta ar birstēm. Līdz ar to, kombinējot augstspiediena iekārtu ar birstēm, tiek panākta ūdens ekonomija un uzlabojas mazgāšanas rezultāts.

Visas minētās uzpildes stacijas ir aprīkotas ar pasaulē vadošā automazgāšanas Vācijas iekārtu ražotāja “WashTec” jaunākās paaudzes mazgāšanas iekārtām, kurās apvienoti visi aktuālākie tehniskie risinājumi šajā nozarē. “WashTec SoftCare Pro2” iekārtās ir veiksmīgi sakombinētas birstu un augstspiediena mazgāšanas iekārtu labākās īpašības.

Galvenie ieguvumi autovadītājiem ir uzlabota automašīnas virsbūves pirmapstrāde un tiek nodrošināta labāka riteņu disku nomazgāšana. Uzlabots arī žāvēšanas process, nodrošinot sausāku automašīnas virsbūvi pēc mazgāšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+