×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. janvāris, 2017
Drukāt

Stāvi un skaties, un saproti, ka Latvija ir tik skaista! (7)

Foto-Linda DombrovskaFoto-Linda Dombrovska

No mākoņiem izspiedušies daži saules stari, kas sniegā atspīd tik spoži, ka jāpiemiedz acis. Jā, saulesbrilles ziemā arī noder. Kaut kas dabā sagriežas un pēkšņi ainavu pārklāj dūmaka. Tāds salts miglas plīvurs pārlaidies pār laukiem. Tā ir tāda dīvaina pusstunda, kad saulainā dienā tālumā vairs neredzi neko. Tad dūmaka sāk izklīst, un aiz kalniņa ieraugi mazus tumšumiņus. Laukirbes ir pirmā doma, bet kad fotokamerā attēlu pietuvina, saproti, ka tās ir stirnas. Kopā deviņas. Redzamas tik to ausis, jo paši dzīvnieki paslēpušies aiz uzkalna. Tad stirnas parādās cita pēc citas. Arī tālumā redzams, ka uz lauka ganās citi šie mazie briežveidīgie brīnumi. Pametot skatienu uz aizmuguri, redzu tādu kā tumšu vilcieniņu. Mežarukšu bariņš skrien tā, ka sniegs vien put. Tas ir šobrīd jauks skats, kāds kļūs arvien retāks. Mežacūkas citu pēc citas lēnām, bet neatlaidīgi uzveic mēris. Tomēr bildes paliek atmiņām.
Stāvi un skaties, un saproti! Latvija tomēr ir pasakaini skaista!

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Taisni žēl, ka šo skaisto zemi aizpilda tik stulba tauta

 2. Latvija ir skaistākā zeme pasaulē. Mums nekad nevajadzetu viņu atstāt un atdot citiem.
  vienigi tas, ka redzam mežazvērus arvien biezak lievina par mūsu mežu izlaupīšanas sekām. E.S. līmenis ir tik zems, ka mums acimredzot ir jāmaksa tik daudz dažadu maksajumu, ka nevaram vairs atļauties tadu lepnību kā mežs. Viss ir jaizsūc un jāizekspluatē līdz pēdējam. Un tad vēl esam kādam tur augļotāju kopām paradā. Tātad E.S. ir pārāk zems līmenis un pārāk svaka dzīve.

  • Tā ka tas nemaz nav labi, ka tik daudz redzam meža zvērus. Tas ir skaļs briesmigs trauksmes zvans. Pirmā fāze – viņus daudz redzam. Nākamā – viņu vairs nav, jo nav patvēruma un dziļu mierīgu mežu.

   • Beidziet gvelzt savu trulo , pseidozaļo propagandu. Dzīvniekus vairāk redz, jo to ir vairāk. Tas liecina par labvēlīgiem vairošanās apstākļiem un barības bāzi , apstrādātiem laukiem un koptām jaunaudzēm. Tieši jaunie meži ir vietas, kur dzīvniekiem patīk slēpties dienas laikā. Ar savu vaidēšanu par izlaupītajiem mežiem, atgādinat papagaiļus, kam saimnieki iemācījuši tikai vienu frāzi un par to piešķir kārumu, pabiras no fondu naudām.

 3. Es sorit domaju to pasu-cik pie mums Latvija ir skaisti!!! Viss apsnidzis-baudam ziemu.Tad naks pavasaris,vasara,rudens….Nemaz negribu muzigas palmas un +30.

 4. Ja.Latvija ir skaista…tikai musu valdibas viri gan nau labi…

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +29.1
Alūksne +24.9
Daugavpils +27
Saldus +26
Liepāja +27.8
Jelgava +27
Ventspils +18.8
Limbaži +26
Madona +26
Rēzekne +24
Draugiem Facebook Twitter Google+