Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
24. septembris, 2012
Drukāt

Stažēsies Eiropas Kosmosa aģentūrā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta pētnieks Gundars Ašmanis uzvarējis Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) rīkotajā stipendiju konkursā par iespēju sešus mēnešus stažēties EKA pētniecības centros.

 

Ašmanis ir otrais Latvijas doktorants, kuram no 2012. gada oktobra līdz 2013.gada martam būs iespēja doties uz Eiropas Kosmosa pētniecības un tehnoloģiju centra (ESTEC) elektromagnētiskās savietojamības laboratoriju (TEC) Nordvijkā, Holandē. Zinātniekam Holandē būs iespēja iesaistīties zinātniskajos pētījumos saistībā ar kosmosa tehnoloģiju elektronikas sistēmu elektromagnētisko savietojamību, kā arī iegūt izpratni par EKA struktūru un darbības vidi, kas ir saistīta ar EKA izsludinātām tehnoloģiju iepirkuma procedūrām. Šo procedūru pārzināšana sekmēs tālāku Latvijas zinātnisko institūtu un ražotāju spēju piedalīties EKA izsludinātajos iepirkuma konkursos. Ašmanis ir RTU pētnieks elektromagnētiskās savietojamības jomā un Latvijas Elektronikas iekārtu testēšanas centra inženieris un eksperts.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+