Uncategorized

Stefanija Meiere ar jauno filmu necer atkārtot “Krēslas” panākumus 0

Foto – LETA/AFP

Rakstniece Stefanija Meiere necer, ka viņas jaunākais darbs “The Host” (“Klejotāja”) izrādīsies tikpat veiksmīgs kā populārā “Krēslas” franšīze.

“Es necenšos atkārtot “Krēslas” fenomenu, tāpēc neizjūtu lielu spiedienu,” Meiere sacīja par citplanētiešu filmu “Klejotāja”, kas uz ASV kinoekrāniem iznāks piektdien. “Es tikai gribēju, lai tā būtu patiešām lieliska filma. Es vēlējos uz ekrāna redzēt tās pašas vīzijas, kas bija manā galvā. Tas izdevās.”

Gan “Krēslas”, gan “Klejotājas” centrā ir mīlas trijstūris, taču tā arī ir teju vienīgā līdzība. “Klejotāja” vēstī par apokaliptisku pasauli, kurā no svešas planētas nākušas dvēseles ieņem cilvēku ķermeņus.

Romāna darbība lielākoties norisinās galvenās varones iztēlē, kas sākotnēji licis Meierei bažīties par tā piemērotību kinolentei. “Es nedomāju, ka to iespējams nofilmēt,” viņa sacīja. “Viss notiek viena cilvēka prātā. Kamēr režisors Endrjū Nikols nebija sācis darbu, man nešķita, ka to vispār var vizualizēt.”

Spītīgo Melāniju Straideri gaidāmajā filmā tēlos 18 gadus vecā īru aktrise Sīrše Ronana. Meitenes ķermeni ieņem klejojošā dvēsele vārdā Vanda, kura vēlas darīt labu.

Sākumā Melānijai un Vandai ir grūti sadzīvot vienā ķermenī, taču pēc tam viņas nolemj kopīgi glābt cilvēci. Tikmēr romantiskās jūtas kļūst pārlieku sarežģītas, jo Melānija un Vanda iemīlas katra citā vīrietī.

Meieres “Krēslas” sērijas grāmatas visā pasaulē pārdotas vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru. Patlaban rakstniece gatavo vēl divus turpinājumus “Klejotājas” franšīzei.

LA.lv