×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Steidz tērēties, pirms nokļūst zem lupas: “Saskaņai”/”GKR” masīva reklāmas kampaņa (10)

Ekrānuzņēmums no facebook.comEkrānuzņēmums no facebook.com

Kamēr vairākums partiju tikai lēnā garā apspriež savus Rīgas mēra kandidātus jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, pašreizējais domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) un vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”) jau sākuši vērienīgu reklāmas kampaņu televīzijā un radio.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periodā partiju tēriņi tiek rūpīgi uzskaitīti un nedrīkst pārsniegt likumā noteiktos griestus. Taču Ušakova un Amerika tandēms savu kampaņu sākuši ļoti laicīgi, tādēļ šo reklāmas klipu sagatavošanas un pārraidīšanas izdevumi priekšvēlēšanu tēriņos nebūs jāieskaita. Proti – saskaņā ar likumu priekšvēlēšanu aģitācijas periods ir laika posms no 120. dienas pirms vēlēšanām līdz vēlēšanu dienai. Šā gada 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām priekšvēlēšanu aģitācijas periods sāksies 4. februārī. Līdz tam partijas pagaidām drīkst tērēties, cik vien maciņš atļauj. “Saskaņa” un “GKR” šo iespēju arī izmanto.

Ušakovs uz nosūtītajiem jautājumiem par kampaņu neatbildēja, bet viņa vietnieks Andris Ameriks bija runīgāks. “Mēs ievērojam visus priekšvēlēšanu aģitāciju regulējošos likumus un noteikumus. Šāda rīcība nav nekas unikāls – arī pirms četriem gadiem mēs jau janvārī sākām informēt rīdziniekus par mūsu piedāvājumu un kopīgo sarakstu. Tā ir daļa no mūsu priekšvēlēšanu taktikas,” teica Rīgas vicemērs. Viņš noraidīja pieņēmumu, ka šādi “Saskaņa” un “GKR” cenšas izvairīties no priekšvēlēšanu tēriņu ierobežojumiem un uzsvēra, ka kampaņā netiek tērēts “neviens cents” pašvaldības naudas, bet tikai partiju līdzekļi. Uz jautājumu, cik šī kampaņa izmaksā, gan viņš neatbildēja, norādot, ka visi tēriņi būs redzami partijas iesniegtajā deklarācijā.

Ekrānuzņēmums no facebook.com

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Vairāk kā pusgadu Saskaņas Ušakovs reklamējās TELEVĪZIJAS PROGRAMĀ TAV PROGRAMA, ! Ko tik MILZIS UŠAKOVS RŪIGĀ NAV PAVEICIS!

 2. Šitiem mēsliem jau sen jāsēž per Rīgas budžeta izzagšnu un tādu parādu sataisišanu !!!!

 3. RD laikam ir nelielas problēmas ar elementāro matemātiku.Kaut vai reklāmas rullītī ar Enģeles kundzi, kur ģimene it kā ietaupot ­­~55 eur. mēnesī un ~660 eur. gadā par bērna braukšanu uz/no skolu. Cik man zināms, tad pie mums Latvijā skolnieki mācās aptuveni 8 mēnešus gadā nevis 12. Novēlu veiksmi RD darboņiem turpmākā melu izplatīšanā.

 4. Vella kalpi tuvojas! Atbildēt

  Rīgas atslēgas būs saimniekiem nevis izsaimniekotājiem.

 5. Pretīgi ģīmji.

 6. Tā kampaņa tāda nezinošu ļaužu ausu un acu aizmālēšanai, ko vēl ierunājuši RD priekšniecībai tuvu stāvošas personas – aplūkojiet šo ļaužu uzvārdus un bildes netā. Ja darbiniekiem ir šādi jāatdodas darba devējam, lai saglabātu darba vietu, tad man rodas patiesas bažas par šo darbinieku kvalifikācijas atbilstību amatiem!

  Un lielīties ar savu nespēju pildīt likumos noteikto un piespraust to kā ordeni laikam tikai RD prot – bērnudārzi nav joprojomām pieejami visiem, brīvbiļetes skolniekiem – citur skolēnus vizina skolas autobusi…..!

 7. Laikam jau uz šiem mēsliem vēl kāds pavelkas? Augšminētie kungi, visticamāk, māk skaitīt naudu un nez vai velti tautu ar PRIEKŠLASĪJUMIEM lutinās …

 8. Kāpēc viņam lūpas rozā?

 9. latviešu balsis. Pēc visām savām karikatūrām, pēc divvalodību referendumiem, pēc 9.maija svinēšanām un salūtiem…

 10. Ja kreisie polpulisti pērk balsis ar pabalstiem,tad nav saprotams,ko īsti labējie tam var likt pretī.Šādas partijas ir visās reālās demokrātijās.Piemēram ASV ar to nodarbojas(legālu balsu pirkšanu)demokrātu partija.

Draugiem Facebook Twitter Google+