×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

Steidzami vajadzīgas mājas “pagraba kaķēniem”, kuriem draud bēdīgs gals

Foto - FacebookFoto - Facebook

Kāda līdzjūtīga dzīvnieku aizstāve aicina pieteikties saimniekus divus mēnešus veciem kaķēniem, kuri šobrīd mitinās daudzstāvu nama pagalmā – mazuļiem draud bēdīgs gals, ja viņus pamanīs par “cauruļu veselību” atbildīgais namu pārvaldes siltumtehniķis.

“Ļoti vajadzīgas mājas. Ar mani var sazināties par kaķēniem, rakstot vai zvanot 29177893,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Baiba.

“Fotografēju steidzīgi un no augšas, jo bija laiks, kad nāk sētniece. Diemžēl iznāca vēl sliktāk. Tikko bijām salikušas ēdienu, ūdeni, es paspējusi (nofotografēt) šīs bildes, kad durvis atvērās, kāds nāca lejā pagrabā. Izrādījās siltumtehniķis no namu pārvaldes. Mums tika pateikts – kaķi no pagraba jādabū prom, plēšot caurulēm segumu. Mazos par laimi viņi nepamanīja, jo apgalvojām: kaķi sterilizēti, tikai divi un darīsim, ko varēsim.
Tagad aktuāli pēc iespējas ātrāk atrast mājas mazajiem, jo viņi ir tik aktīvi, var sākt skraidīt pa visu pagrabu. Mazajiem vēl nav divi mēneši, dzimuši 17.septembrī,” par saviem aizbilstamajiem stāsta Baiba.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+