Futbols

Šteinbors sargās Zabžes “Gornik” vārtus 0

Latvijas futbola vārtsargs Pāvels Šteinbors pievienojies Polijas čempionāta pērnās sezonas piektajam spēcīgākajam klubam Zabžes “Gornik”, vēsta vienības mājaslapa. Līgums ar futbolistu noslēgts uz diviem gadiem.

Kā izteicies “Gornik” viceprezidents Kšištofs Majs, tad Šteinbors sevi esot lieliski parādījis treniņnometnes laikā. Šteinbors būs viens no pretendentiem uz komandas pirmā vārtsarga lomu, kuru šobrīd ieņem 22 gadus vecais Lukašs Skorupskis.

Iepriekšējo sezonu latviešu vārtsargs aizvadīja Dienvidāfrikā, kur spēlēja Durbanas “Golden Arrows” rindās, bet iepriekš viņš lielākoties spēlējis Latvijā. Savukārt 2008.gadā viņš bija izīrēts Anglijas otrās līgas – “Championship” – komandai “Blackpool”, kuras rindās nepaspēja aizvadīt nevienu spēli, lielākoties cīnoties rezerves komandas sastāvā.

“Gornik” iepriekšējā sezonā ierindojās čempionāta piektajā vietā ar izcīnītiem 43 punktiem 30 mačos, no iekļūšanas Eirokausos atpaliekot vien četrus punktus.

Šo sezonu Polijā pavadīja arī Latvijas izlases pussargs Artis Lazdiņš, kurš pārstāvēja Glivices “Piast”. Viņa pārstāvētā vienība sezonu noslēdza augstajā ceturtajā vietā un kvalificējās Eirokausiem.

LA.lv