×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. augusts, 2015
Drukāt

Šteinbuka: Eiropas ieviestās sankcijas pret Krieviju ir devušas pozitīvu efektu (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Inna Šteinbuka.

Nezinām, kas būtu bijis, ja sankcijas pret Krieviju neieviestu, atzina Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka. Viņa pauda pārliecību, ka līdz šim Eiropas ieviestās sankcijas pret Krieviju ir devušas pozitīvu efektu.

“To mēs varam salīdzināt ar skolu – ja skolnieks slikti uzvedas un skolotājs uz to vispār nereaģē, tad skolnieks savas blēņas turpinās arvien ar pieaugošu intensitāti. Ja par sliktu uzvedību tiek izteikts aizrādījums vai piemērots sods, tad tomēr tiek izdarīti kaut kādi secinājumi. Nav jau garantijas, ka uzvedība uzlabosies, bet, ja nedara neko, tad rezultātu var prognozēt pilnīgi skaidri – diez vai uzvedība mainīsies,” atzina EK pārstāvniecības vadītāja.

Šteinbuka arī uzsvēra, ka sankciju ietekme var būt ļoti ilgstoša.

“Paskatieties uz Irānu – sankcijas ir atceltas, un cerēsim, ka viss normalizēsies, bet Irāna uz sarunām ar citām valstīm gāja ne jau ļoti labas dzīves dēļ. Tas tikai nozīmē, ka ilgtermiņā sankcijām ir efekts,” viņa teica.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Valdībai derētu padomāt ne tikai par efektu,bet arī par afektu! Par afektu pēc imigrantu uzņemšanas!

  2. Vai Krievija arī “pozitīvo efektu ” ir pamanijusi?

    • Palasi un paklausies, ko domā un runā paši normālie krievi (izņemot, protams, propagandonu un smadzeņu skalošanas kanālus TV), tad manīsi!

  3. Tas, ka Latvijas lauku saimniekiem un zivrūpniekiem zudis noieta tirgus, to Šteinbuka nosauc par pozitīvu efektu.

  4. Miljoniem ekonomisko imigrantu uzņemšana Eiropā no Āfrikas un Āzijas,šo efektu likvidēs! Šogad ir jau ieradušies 224.000! Cik būs gada beigās? Pēc pāris gadiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+