bkventspils.lv

Štelmahers – Butauts 1:0 0

“VEF Rīga” sestdien Saldū rezultatīvi sāka cīņu pret BK “Ventspils”, taču vēlāk ļāva pretiniekiem kļūt par situācijas noteicējiem Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē, kurā Latvijas čempioni cieta sakāvi ar 74:80 un piedzīvoja turnīrā pirmo neveiksmi.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13

BK “Ventspils” uzvaru ar 19 punktiem katrs veicināja Jānis Timma un Daniels Simss, savukārt “VEF Rīgai” rezultatīvākie bija pa 19 punktiem guvušie Kaspars Bērziņš un Ērls Roulends. “VEF Rīga” laukumā devās bez savainotā kapteiņa Kristapa Janičenoka, kā arī Antana Kavaļauska, kurš nevarēja spēlēt viesspēlētāju limita dēļ.

“VEF Rīga” pārliecinoši sāka spēli, un kā laukuma saimnieki 4.minūtē jau bija ieguvuši 14 punktu pārsvaru (20:6). Taču spēku samērs mainījās otrajā ceturtdaļā, kad “VEF Rīga” daudz kļūdījās vienkāršās situācijās, turpretim BK “Ventspils” atguvās un sāka veidot veiksmīgas sadarbības. Pirmā puslaika beigās ar pieciem punktiem priekšā jau bija Ventspils komanda (43:38), kas turpināja dominēt arī pēc pārtraukuma, trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē sasniedzot 18 punktu pārsvaru (66:48).

Enerģiski centieni atspēlēties “VEF Rīgai” palīdzēja minūti pirms beigām samazināt rezultāta starpību līdz 70:77, tomēr BK “Ventspils” galotni aizvadīja gana pārliecinoši, lai nosargātu uzvaru.

Pārējās sestdien aizvadītajās spēlēs uzvaras guva Latvijas Universitāte, “Jūrmala/Fēnikss” un “Barons kvartāls”. Latvijas Universitāte ar 100:54 pārspēja BA “Turība” basketbolistus, “Jūrmala/Fēnikss” viesos ar 97:86 uzveica “Liepāja/Triobet”, bet “Barons kvartāls” ar 75:68 bija pārāks par BK “Valmiera” vienību.