×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Stelpes pagastā sieviete pārvākusies no dzīvokļa uz suņu būdu (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Pietiek vairot suņus! Ar dusmām un vienlaikus bezspēcību saka dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede. Dažu dienu laikā pie viņas nonākuši vairāki suņi, kuru saimniekiem acīmredzot nav saprašanas par veselīgu mīlestības izrādīšanu saviem četrkājainajiem draugiem. Pavisam nesen par sevi manīt atkal likusi kāda traka kundze šā vārda tiešajā nozīmē, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pensionāra Daina pazīstama ne vien Stelpes pagastā dzīvojošajiem, bet neadekvātos apstākļos turētu suņu dēļ, pagozējusies arī TV ekrānos. Tolaik sieviete dzīvoklī turēja septiņus suņus līdz brīdim, kamēr kaimiņu griestos parādījās urīna plankumi un bija nepieciešams suņus iemidzināt.

Šoreiz kundze, neviena netraucēta, kopā ar pieciem suņiem bija apmetusies nelielā būdiņā netālu no mājas, kurā kundzei pašvaldība piešķīrusi dzīvokli. Stelpes pagasta pārvaldes vadītājs Elmārs Jukonis ar Dainu cīnās jau ilgi, bet par dzīvošanu būdā vienmēr dzird vienus un tos pašus attaisnojumus.

Tā Daina tur noteikti arī dzīvotu vēl tagad, ja vien ilgstoša atrašanās un nakšņošana teju zem klajas debess nenovestu pie plaušu karsoņa. Pagājušajā nedēļā sievieti ar lielu piepūli mediķi nogādāja slimnīcā un dzīvnieki tika aizvesti uz dzīvnieku patversmi “Mezavairogi”.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Danuta Priede domā, ka šajā situācijā bija nepieciešams jau senāk informēt Pārtikas un veterināro dienestu. Labāk četras reizes ziņot lieki, nekā vienreiz nokavēt. 14 dienu laikā Dainai ir iespējams doties uz patversmi un kā saimniecei suņus atgūt, taču viņai jāsedz uzturēšanas, vakcinēšanas un apzīmēšanas izdevumi. Visticamāk, tik daudz līdzekļu sievietei nebūs un dzīvnieki paliks “Mežavairogos”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Sunu plekas silti.

  2. Ja sunus iznicina, kapec kazokus negere un nesuj cepures, dzivo, ka karali, neko nedara. Vai ari kotletes taisot. Kina ta dara

  3. Cilvēks ir slims ar galvu un viņa nav vienīgā. Bet ar psihiatriju mums ir kā ir.

  4. Skumji ka neviens cilvēks nepalīdz nevarīgai tantiņai viņus savakcinēt un sakopt vidi lai suņi un sieviete būtu cilvēcīgākos apstākļos.Dzīvnieku mīļi,jūsu ziedotā nauda lielveikalos pamestu un nepieskatitu dzīvnieku aprupei lidz viņiem nemaz lielākā daļa nenonāk.Esiet iejutigi un palidziet lidzcilvēkiem realitātē ne bezjedzigi berot kastēs monētas.Iespējams suņi šai sievietei bija vienīgais kas atlicis un uzturēja viņu pie dzīvības….

  5. abižo “dzīvnieku aizstāvi” !!!!!! 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+