Foto – AFP/LETA

Stenlija kausa rezultāti 0

NHL Stenlija kausa izcīņā aizvadītajā naktī pie otrajām uzvarām tika “Black Hawks” un “Sharks” komandas, savukārt “Islanders” un “Canadiens” panāca izlīdzinājumu sērijās.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Dramatiskākie notikumi risinājās Vankūverā, kur Sanhosē haizivis pēdējā brīdī nokoda mājinieku cerības, trešā perioda pēdejā minūtē izraujot tiesības un pagarinājumu, bet tā sestajā minūtē izcīnot uzvaru.

Ne mazāk saldu atspēlēšanos izdzīvoja Ņujorkas “Islanders”, kas pēc Jevgeņija Malkina un diviem Sidnija Krosbija metieniem Pitsburgā jau 7. minūtē zaudēja ar 1:3. Atceroties 0:5 pirmajā spēlē, šķita, ka saliniekus gaida vēl viena sagrāve. Nekā, pinbgvīnu knābji tika aplauzti, “Islandxers” spēlēja agresīvāk, vairāk meta pa vārtiem un guva trīs bezatbildes vārtus.

STENLIJA KAUSA IZCĪŅA

Pitsburgas “Penguins” – Ņujorkas “Islanders” 3:4 (3:1, 0:2, 0:1). Malkins (0:43), Krosbijs (3:19, 7:22) – Moulsons (7:04), Makdonalds (25:12), Martins (30:37), Okposo (52:23). Sērijā 1-1.

Monreālas “Canadiens” – Otavas “Senators” 3:1 (0:0, 3:1, 0:0). Vaits (23:20), Galahers (24:13), Rīders (38:57) – Mihaleks (28:16). Sērijā 1-1.

Čikāgas “Black Hawks” – Minesotas “Wild” 5:2 (1:0, 1:1, 3:1). Froliks (8:34, 20:49), Šarps (43:44, 54:08), Bikells (59:49) – Setoguči (37:57), Skandella (56:29). Sērijā 2-0.

Vankūveras “Canucks” – Sanhosē “Sharks” 2:3 pag. (0:1, 0:0, 2:1, 0:1). Keslers (40:59, 47:06) – Torntons (13:22), Marlo (59:04), Toress (65:31). Sērijā 0-2.