Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. janvāris, 2015
Drukāt

Stībelis izsludina jaunā albuma “2 pasaules” prezentācijas koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Jānis Stībelis 21. februārī, Koncertzālē “Rīga”, Akadēmijas laukums 1, prezentēs savu jauno albumu jaunās vēsmās – “2 pasaules”, kas būtiski atšķirsies no iepriekš izdotajiem albumiem ar to, ka būs daudz vairāk elektroniskāks, kas mīsies kopā ar mazu sintipopu un sintezatora skaņā, bet tai pat laikā ieturot ļoti saulainu, pozitīvu noskaņu! Albums ir uz dejām vedinošs, tāpēc organizatori uz koncertu iesaka ģērbieties ērti – būs deju placis, būs dejas!

Pavisam ekskluzīvi koncerta organizatori šodien Jūsu rokās nodod vienu jaunā albuma dziesmu – “Lai pa vējam” fragmentu ar ekskluzīvu ieskatu koncerta projekcijās un vizuālajā izskatā:

Projekcijas koncertam veido LUMENA ART DIVISION ar talantīgo Andreju Dubkovu priekšgalā. Andrejs arī veidojis video ceturtajam jaunā albuma singlam – “Klusumā”, kura pirmizrāde paredzēta februāra sākumā.

Koncerts paredzēts košs un vizuāli baudāms iedalot to 2. daļās – tā kā Jānim tuvs ir jazz un funks, tad viņš ir lūdzis savu jaunā albuma koncerta 1. daļu “iesildīt” grupai “Very Cool People”, kas ir instrumentālās mūzikas grupa, kura spēlē jazz-funk un fusion mūziku. 2. daļā – Jānis prezentēs jaunā albuma jaunās dziesmas, kā arī atskaņos labākās un klausītāju mīlētākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem.

No jaunā albuma izdotas jau 3 dziesmas: “Zvaigžņu bērni”, “2 Pasaules”, kas tikko Muzikālajā Bankā ieguva 4.vietu un dziesma – “Kad sapņi izbeigsies”. Jaunnedēļ pirmizrādi piedzīvos ceturtā jaunā albuma dziesma – “Klusumā”.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+