Mobilā versija
Brīdinājums +9.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 24. maijs, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

STILA DETEKTĪVS: Vai Keita kopē Diānu? Fotogrāfijas to pierāda! (2)

gallery-1479222816-hbz-princess-diana-kate-middleton-comp-1137x664-1-696x407

Kritušo piemiņas dienas ceremonijā Keita Midltone bija redzama melnā divrindu mētelī no modes nama “Diane Von Furstenberg”, cepurē ar platām malām un piespraudē sarkanu magoņu formā, kas simbolizē karadarbības upurus. Kembridžas hercogienes tēls pilnībā atbilst pasākuma dreskodam, tomēr arī ļoti atgādina traģiski bojā gājušās princeses Diānas tērpu tādā pat pasākumā tālajā 1991. gadā.

Parādot cieņu autoavārijā bojā gājušajai vīramātei, britu mīlule bieži kopē viņas tēlus un izmanto līdzīgus apģērbus un to kombinācijas.

Piemēram, 2015. gadā pieņemšanā Bekingemas pilī Keita ieradās “Kembridžas tiārā”, kuru karaliene Elizabete bija dāvinājusi Diānai uz kāzām 1981. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pirmajā acu uzmetienā, bet kas gan tur karaļnamā var krasi mainīties, etiķete nosaka visu, seja gan ātri noveco vai nepareizs , bet ne mums to spriest

  2. Manuprāt, Linda Ivanova ir blonda un aprobežota muļķe.

No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+