×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Stingru mugurkaulu, izturību un tautas mīlestību

laapsveikums

Pērn vaicājām “LA” lasītājiem – kam un ko vēlat jaunajā gadā.

Visvairāk laba vēlējumu lasītāji sūta Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Valdis Pelšs Ogrē: “Lai Latvijas valsts augstākā amatpersona kļūst par Latvijas tautas aizstāvi un sargātāju!”

Lidija Slišāne Kārsavas novadā: “R. Vējonim – stipru veselību, godprātīgu darbu Latvijas labā. Ticību, cerību un mīlestību jums un mums visiem!”

Uldis Krišjānis Vecpiebalgas novadā: “Būt patstāvīgam, ar stingru mugurkaulu.”

Līga Kronberga Pārgaujas novadā: “Iedziļināties lietu būtībā un “septiņreiz nomērīt, vienreiz nogriezt”.”

Ivars Žīmants Pārgaujas novadā: “Novēlu cīnīties ar visiem spēkiem un vest Latviju tā, lai mēs būtu aizsargāti, brīvi, paēduši un veseli.”

Ivars Meilands Kandavā: “Izstrādāt valsts ideoloģiju un vadīt valsti atbilstīgi tai. Gādāt, lai birokrāti strādā valsts labā.”

Mirdza Lazdiņa Rūjienā: “Prezidentam ar dzīvesbiedri – lai Dieva padoms, Laimas labestība un Māras svētība.”

Dzidra Sondore Rīgā: “Izvēlēties valdības vadītāju, kurš ir cienīgs ieņemt šo amatu un kuru tauta ciena, kuram var uzticēties un ticēt.”

Mārīte Čukure Stalbē: “Labu veselību un veiksmi darbā. Galvenais – mīlēt savu tautu.”

Irmina Laņģe Priekuļu pagastā: “Saeimai – vienprātīgu darbu tautas interesēs. Jaunajai valdībai – enerģiskāku rīcību. Prezidentam Vējonim – veselību un veiksmi!”

Edīte Pētersone Rīgā: “Lietišķumu un saimnieciskumu pārvaldībā un veiksmi Raimondam Vējoņa k-gam.”

Raimondam Vējonim veiksmi vēl arī Ināra Brauere, Danute Baure, Brigita Blite, Dzidra Blūmīte, Mārtiņš Feldbergs, Aivars Ērglis, Zenta Lazdiņa, Renāte Paegle, Andris Ludvigs, Ausma Auziņa, Valērija Čerņavska.

Kazimirs Mežajevs Madlienā: “Novēlu Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei izturību, aizstāvot savus uzskatus.”

Vija Līberte: “Saeimas priekšsēdei – saglabāt savu nacionālo stāju, valstisko domāšanu, skaisto, tīro latviešu valodu! Padies par to! Jūs esat kā gaismas stariņš tumsas valstībā!”

Andris Ozols Rīgā: “Vēl lielāku drosmi, izturību. Ja vajag, lai pasauc mūs, barikāžu večus, palīgā, labprāt to darīsim.”

Jānis Ozols Rūjienā: “Nacionālajai apvienībai – papildināt savas rindas.”

Ruta Grēviņa Jūrmalā: “Nacionālajai apvienībai un Inārai Mūrniecei – izturību latviešu tautai svarīgu jautājumu risināšanā.”

I. Mūrniecei turēt stingru nacionālo stāju vēl arī Mārīte Lapiņa, Liāna Brante, Ojārs Biķis, Ilmārs Vijums, Ariadna Staprāne, Andris Bergfelds, Broņislava Leikuce, Inese Knaģe.

Inga Verkulēviča: “Vēlējumu Vairai Vīķei-Freibergai izteikšu ar I. Ziedoņa vārdiem:

Gribas, lai baltā pasaulē/ Balti sniegi snieg./ Un uz baltiem lielceļiem/ Balti cilvēki iet./ Un lai baltos cilvēkos/ Baltas domas dzimst,/ Un lai baltās darbdienās/ Balti svētki ir.”

Jānis J. Dimants: “Valdībai un Saeimai – uzskatīt par valsts prioritātēm izglītību un veselību!”

Brigita Andermane Rīgā: “Laimdotai Straujumai atpūsties un turpināt iesākto.” L. Straujumai paldies par veikumu Ministru prezidentes amatā teic Ausma Stūrniece.

Alvils Sausiņš Rīgā: “Ministram Guntim Belēvičam – panākt būtiskus uzlabojumus veselības aizsardzības jomā.”

Maruta Freiberga: “A. Kaimiņam: rīkojies, bet ar saprātu.”

Biruta Vārslavāne Beb­renē: “Mārtiņam Bondaram – būt tikpat mērķtiecīgam un drošam kā vienmēr.”

Andris Ludvigs: “Raimondam Bergmanim – stiprināt valsts drošību.”

Gunta Krūmiņa Grund­zālē: “Kasparam Gerhardam (VARAM) – ne tikai vārdos, bet arī darbos tiešām atbalstīt lauku (īpaši viensētnieku) iedzīvotāju vēlmi dzīvot savās mājās. Jo visas aktivitātes dzīves kvalitātes uzlabošanai notiek vien ciematos.”

Vija Vārna Priekuļos: “Ingunai Sudrabai – nokļūt koalīcijā. Ministriem Melbārdei, Rinkēvičam, Belēvičam, Bergmanim, Reizniecei-Ozolai – palikt savos amatos.”

Aloizs Ziemelis Līvānu novadā: “Danai Reizniecei-Ozolai novēlu būt premjeres amatā.” Reiznieci-Ozolu par perspektīvu politiķi uzskata arī Valentīna Greidāne.

Lilita Klētniece Viļķenes pagastā: “Dacei Melbārdei – palikt kultūras ministres amatā. Jo godprātīga, ir savs redzējums par valsts simtgadi.” Ministrei veiksmi, veselību un Dieva svētību labos darbos vēl arī Ariadna Staprāne.

Kārlis Krūzs: “Andrim Piebalgam – kļūt par premjerministru, jo kur gan atrast vēl citu tik pieredzējušu politiķi.”

Katrīna Visocka: “Jaunajam Ministru prezidentam (lai kurš tas būtu) – labus ministrus, spēku un veselību!”

Biruta Eglīte Rīgā: “Mūsu Latvijai – vislabāko premjerministru!”

Aina Rēdmane Rīgā: “Ministru prezidenta amatā vēlos vīrieti ar stingru stāju un mugurkaulu. Lai veicas darbs Latvijas labā!”

Vilma Auziņa Dundagā: “Valdim Dombrovskim – atgriezties premjera postenī un pacelt Latviju augšā.”

Jānis Gustsons Vaidavā: “Premjeram un jaunizveidotajai valdībai godprātīgi pildīt savus pienākumus un rūpēties par tautu.”

Zigurds Palejs Rīgā: “Robertam Zīlem – stiprināt NA darbību Latvijas valsts uzplaukumam, neatlaidīgi cīnīties ar mūsu valstij naidīgiem spēkiem.”

Ingrīda Ilgavize Rīgā: “Nacionālās apvienības politiķiem – veselību, izturību, panākumiem bagātu jauno gadu! Tā turpināt!”

Juris Laķis Mālpilī: “Raivim Dzintaram – lai mūsu baltais latvju Dieviņš palīdz tavā ceļā, dod spēkus un izturību, veselību un arī personīgo laimi un prieku.” Labu veselību R. Dzintaram vēl arī Ilze Bertāne.

Aija Medne Rīgā: “Nacionālās bibliotēkas direktoram Andrim Vilkam – sarīkot daudz jauku pasākumu bibliotēkā!”

Dzidra Zabiņaka Valdgalē: “Alvim Hermanim – “latviet’s esmu, latviet’s būšu, latviet’s mūžam palikšu”.”

Monika Birzāka Līvānos: “Visiem vides aizstāvjiem darboties Latvijas dabas saglabāšanā un izglītot sabiedrību.”

Tālivaldis Pētersons Rīgā: “Visiem deputātiem domāt valstiski – par atbalstu tautai, par nacionālu gaisotni, patriotismu, latviešu valodas nodrošināšanu.”

Anna Tumpele Gudenieku pagastā:” Labu veselību, izturību visai Latvijai. Lai kāda vara mainītos – mums ir jādzīvo. Lāsts visiem kangariem, kas domā tikai par sevi, nevis par tautu.”

Aina Užāne Salacgrīvā: “Imantam Lancmanim veselību, izturību. Lai veicas radošais darbs Rundāles pilī!”

Aija Neiburga Saulkalnē: “Līgai Blauai – labu veselību un uzrakstīt vēl kādu sirsnīgu grāmatu, līdzīgu vēstījumam par Hariju Spanovski.”

Dzidra Buša Dobelē: “Visiem valdībā un arī deputātiem kaut vai mēnesi nodzīvot ar naudu, ko saņem pensionārs – apm. 250 eiro.”

Maija Vilka Siguldā: “Visiem, bet it sevišķi vīriešiem, izaugt savā profesijā tā kā, piemēram, mūziķis Normunds Zušs. Gan TV ekrānā, gan sarunās ar žurnālistiem vienmēr iepriecina viņa lieliskā stāja, gaumīgais apģērbs, patīkamā valoda un vienmēr jaušamā cieņa pret otru cilvēku.”

Mārtiņš Šulmanis Madonas novadā: “Sabīnei Niedolai atgriezties Latvijas sieviešu basketbola izlasē.”

Pievienot komentāru

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+